Złote Przeboje w Kazimierzu Dolnym. Romuald Lipko i gwiazdy estrady

0
711

Romuald Lipko to czołowy polski kompozytor i wieloletni członek Budki Suflera. W piątek, 29 czerwca, zagra koncert w Kazimierzu Dolnym, podczas którego usłyszymy wiele skomponowanych przez niego złotych przebojów polskiej muzyki.

– Na ten koncert nie trzeba specjalnie zapraszać. Sama ranga wydarzenia i sygnujące ją postaci Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka, Ewy Szlachcic, Marty Świątek i Grzegorza Wilka są wystarczającą zachętą – mówi o wydarzeniu Maciej Lis z Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki.

„Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Nic nie może wiecznie trwać”, „Wszystko, czego dziś chcę”, „Tak nam słodko, tak nam gorzko” i wiele innych hitów, które bezustannie słyszymy w niemal wszystkich polskich stacjach muzycznych, doskonale reklamują wydarzenie. A sam Romuald Lipko jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Sukcesy zawdzięczają mu m.in. Maryla Rodowicz, Anna Jantar, Zdzisława Sośnicka czy Urszula, których przeboje usłyszymy w Kazimierzu Dolnym.

29 czerwca na dziedzińcu kazimierskiego Zamku będzie można bawić się w rytmie szalonych lat 70., 80. i 90. przy przebojach napisanych przez byłego lidera Budki Suflera. Koncert rozpocznie się o godz. 21. Bilety w cenie 30 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments