Już w sobotę, 8 lutego, startuje kolejna Dycha do Maratonu. Biegacze znów opanują Lublin i zmierzą się z dystansem 10 km. Tym razem pobiegną wieczorową porą.

Nocna Dycha do Maratonu odbędzie się w nocy z 8 na 9 lutego. Biegacze wystartują o godz. 22.30. Jest jeszcze możliwość zapisów poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. Każdy zainteresowany powinien założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które wykupiły Pakiet Biegowy 2019/2020 mają zagwarantowany pakiet na bieg. W dniu biegu zapisy na Trzecią Dychę do Maratonu będą prowadzone do godziny 18 lub do momentu wyczerpania limitu zgłoszeń.

Start i meta biegu będzie zlokalizowana przed Stadionem Arena Lublin. Uczestnicy biegu przemierzą atestowaną 10 km trasę następującymi ulicami: ul. Stadionowa, ul. Cukrownicza, ul. Krochmalna, ul. Jana Pawła II, ul. Filaretów, ul. T. Zana, ul. Nadbystrzycka, ul. Narutowicza, ul., Ochotnicza, ul. Szczerbowskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca `80.

Opłaty startowe do 4 lutego, lub do wyczerpania limitu miejsc, będą wynosiły 50 zł. Na ostatnią chwilę można zapisać się również 7 i 8 lutego. Wtedy za pakiet startowy zapłacimy 60 zł. Wtedy opłata będzie przyjmowana w Biurze Zawodów tylko gotówką. Wszyscy, którzy w dniu biegów będą mieli ukończone 60 lat są zwolnieni z opłaty startowej.

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadził drogami asfaltowymi i ścieżkami rowerowymi. Na trasie (na wysokości 5 km) zostanie zlokalizowany kontrolny punkt pomiaru czasu oraz punkt z wodą. Trasa będzie posiadać atest PZLA.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments