Akademia Sztukmistrzów przygotowała wakacyjną rozrywkę dla najmłodszych. Od poniedziałku (13 lipca) do piątku (17 lipca) dzieci mogą spędzić wakacje ze sztukmistrzami. Zajęcia będą odbywały się w sali baletowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 7 do 9 roku życia oraz dla tych od 10 do 15. Podczas ćwiczeń najmłodsi nauczą się manipulacji przedmiotami, a także poznają podstawy żonglerki piłkami, obręczami oraz chustkami, akrobatyki powietrznej i ekwilibrystyki, czyli chodzenia po linie.

Dla młodszej grupy zajęcia będą odbywały się od godziny 14 do 15:30. Koszt zajęć wynosi 130, jednak jeśli dziecko uczęszcza na zajęcia Aerail Kids płaci 110 zł. W tej grupie wiekowej zajęcia będą opierały się głównie na grach i zabawach rozwijających kreatywność, wzmacniających koordynację oraz relacje między uczestnikami.

Natomiast ci starsi, w zajęciach będą mogli wziąć udział od 16 do 17:30. Cena zajęć jest taka sama, jak w przypadku młodszej grupy. Na zajęciach uczestnicy będą próbować różnych technik żonglerskich, ale też jazdy na monocyklu, chodzenia na szczudłach. Podczas warsztatów będą oni też pracować nad wzmocnieniem ciała i postawy oraz nad ćwiczeniami akrobatycznymi, takimi jak stanie na głowie, na rękach, gwiazdy.

Techniki będą dostosowywane do poziomu uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia będą się odbywały z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments