W niedzielę (28 sierpnia) Motor Lublin zmierzy się z Fogo Unią Leszną w ramach drugiego meczu ćwierćfinałowego. Koziołki mecz pojadą na stadionie na Z5. Wiemy, kiedy rusza sprzedaż biletów na to spotkanie.

Sprzedaż biletów będzie odbywała w dwóch etapach wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora EventimPolska. Przedsprzedaż rusza we wtorek (23 sierpnia) o godzinie 20:00 i potrwa do środy (24 sierpnia) do godziny 19:59.

Sprzedaż otwarta będzie prowadzona od środy (24 sierpnia) od godziny 20:00.

Bilety można nabyć w cenie 120 zł (Trybuna Główna: tylko w przedsprzedaży), 70 zł (bilet normalny), 50 zł (bilet ulgowy:młodzież ucząca się, emeryci, osoby niepełnosprawne), jak i 30 zł (bilet dziecięcy: do końca szkoły podstawowej). Jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.

Klub informuje, że ma jedynie 6 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments