W poniedziałek (31 sierpnia) Motor Lublin zmierzy się z Eltrox Włókniarzem Częstochową. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30 i będzie kolejnym domowym spotkaniem naszych zawodników w sezonie 2020. Zgodnie z nowym rozporządzeniem w meczu może wziąć udział tylu kibiców, ilu odpowiada 50 proc. objętości stadionu. Sprawdźcie, jak zdobyć bilety na poniedziałkowy mecz.

Sprzedaż biletów na najbliższy mecz Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w piątek (28 sierpnia) o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety. W sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne, w cenie 50 zł, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.

W związku z epidemią klub ma jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz. Pod uwagę będą brane maile wysłane od 28 sierpnia od godziny 20.

Każdy kibic ma obowiązek posiadania przez kibica maseczki przy wejściu na stadion do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się po obiekcie (np. w drodze do toalety). Organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu. Bezwzględnie będzie również wymagane zajęcie przypisanego do danej osoby miejsca siedzącego. Na zakupionym bilecie, znajdzie się również numer bramy, którą należy wejść na stadion.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments