W piątek (17 czerwca) Motor Lublin zmierzy się na domowym owalu z drużyną Arged Malesa TŻ Ostrovia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Wiemy gdzie i kiedy możecie kupić bilety na żużel w Lublinie.

Sprzedaż biletów na mecz Motor Lublin – Arged Malesa TŻ Ostrovia, będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w środę (15 czerwca) o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 8 biletów.

Bilety możecie nabyć w cenie 50 zł (bilet normalny), 40 zł (bilet ulgowy: młodzież ucząca się, emeryci, niepełnosprawni), jak i 20 zł (bilet dziecięcy: do końca szkoły podstawowej).

Klub informuje, że ma jedynie 6 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Bramy na stadion dla osób posiadających karnety zostaną otworzone 2 godziny przed rozpoczęciem meczu. Pozostałe osoby zaczną być wpuszczane 1,5 godziny przed spotkaniem.

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, że osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments