W piątek (12 czerwca) żużlowcy Motoru Lublin pojadą swój pierwszy, wyjazdowy mecz w sezonie 2020. Na stadionie we Wrocławiu zmierzą się ze Spartą Betard. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Sprawdźcie, gdzie w Lublinie możecie kibicować Koziołkom.

Zalew Zemborzycki

Nad Zalewem Zemborzyckim w specjalnie wydzielonej strefie na plaży przy molo możecie zobaczyć mecz na dużym telebimie. Wjazd na strefę kosztuje 10 złotych, a w cenie dostaniesz lubelskie piwo. Strefa zlokalizowana będzie w namiocie z zapewnieniem wszelkich wytycznych sanitarnych.

Po zakończeniu meczu Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin na telebimie zobaczycie też mecz Eltrox Włokniarz Częstochowa – MrGarden GKM Grudziądz.

Tifosi Sport Pub

Mecze będziecie mogli obejrzeć również w Tifosi. Telewizory będą zarówno w środku lokalu, jak i w ogródkach. Rezerwacji miejsc możecie dokonać pod numerem telefonu: (81) 472 16 16

Klub Studencki Kazik

Mecz możecie również obejrzeć w Klubie Studenckim Kazik. Wstęp jest bezpłatny. Rezerwować miejsca możecie pod numerem telefonu: (81) 446 79 91.

Central Park Lublin

Kibicować Koziołkom możecie również w Central Parku znajdującym się przy ul. Konstantynów 1G w Lublinie. Początek transmisji o godzinie 18. Rezerwacji miejsca możecie dokonać pod numerem telefonu: 533 508 080 do czwartku do godziny 21. Ilość miejsc jest ograniczona.

Restauracja 107

W restauracji przy Krańcowej 107 mecz transmitowany będzie w dwóch salach konferencyjnych wyposażonych w projektory oraz nagłośnienie. Rezerwacje stolików:
tel: 81 477 95 00, e-mail: info@lubhotel.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments