Seriale telewizyjne mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Podobnie jak w przypadku filmów, zdarzają się propozycje lepsze, jak i gorsze. To, co przyciąga widzów to ciekawa fabuła i aktorstwo na wysokim poziomie. Co warto obejrzeć w gronie dużej ilości filmów i seriali? Poniżej publikujemy listę 15 mniej znanych seriali, którym warto dać szansę.

2Jericho

Jericho

Jericho to serial, który emitowany był w telewizji CBS w latach 2006-2008. Zdobył uznanie widzów, dzięki fabule opowiadającej mrożącą krew w żyłach historię. Jake, który jest jednym z głównych bohaterów, wraca do rodzinnego miasteczka Jericho. Jako najemnik przez lata walczył na bliskim wschodzie dlatego nie może odnaleźć się w spokojnym Jericho. Gdy postanawia opuścić miasteczko, wszystkie plany zmieniają się wraz z wybuchem bomby atomowej w pobliskim mieście. Jericho zmaga się z następstwami ataku jądrowego na Amerykę i to całkowicie odcięte od informacji z zewnątrz.

Stacja CBS zdecydowała się anulować serial po pierwszym sezonie. Nawiązując do słów jednego z bohaterów Jericho, wierni widzowie postanowili zasypać siedzibę stacji listami poparcia oraz… orzeszkami, co było odniesieniem do pytania “Are you nuts?!”. W rezultacie producenci otrzymali kilka ton orzechów i serial zyskał drugi sezon, który jednak i tak przerwano po kilku odcinkach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments