Seriale telewizyjne mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Podobnie jak w przypadku filmów, zdarzają się propozycje lepsze, jak i gorsze. To, co przyciąga widzów to ciekawa fabuła i aktorstwo na wysokim poziomie. Co warto obejrzeć w gronie dużej ilości filmów i seriali? Poniżej publikujemy listę 15 mniej znanych seriali, którym warto dać szansę.

1The Expanse

The Expanse
The Expanse produkcji SyFy to tytuł, któremu powinien dać szansę nie tylko każdy fan gatunków Sci-Fi. W końcu, nie bez powodu The Expanse określono mianem jednego z najlepszych seriali tego typu ostatnich lat.
Akcja The Expanse toczy się w przyszłości, w której ludzie ruszyli na podbój kosmosu. W ten sposób powstały trzy frakcje – Ziemianie, Marsjanie i tzw. Pasiarze czyli osoby, które całe życie spędziły na różnych stacjach wydobywczych.
Pierwszy sezon stanowi wprowadzenie do całej historii, która jest dość rozbudowana i początkowo może nudzić i nieco zgubić widza. Końcówka pierwszego sezonu i każdy kolejny odcinek sprawia, że nie chcemy odejść od ekranu telewizora. Wtedy wszystko, co zobaczyliśmy w serialu do tej pory łączy się w całość i akcja znacznie się rozwija.
Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments