Julia Kierepka ma 20 lat i pochodzi z Janowa Lubelskiego. W niedzielę (18 października) mogliśmy zobaczyć „Szansę na Sukces”, którą wygrała i tym samym awansowała do odcinka finałowego. A już dziś (19 października) o godzinie 14:45 będzie miał premierę jej debiutancki singiel “Zaszalej”.

– Udział w programie „Szansa na sukces” to dla mnie ogromne osiągniecie. Śpiewam już kilka dobrych lat i zawsze brakowało mi wiary w siebie. Program ten uświadomił mi, że naprawdę warto walczyć i nie można się poddawać – mówi zaraz po wygranej Julia Kierepka. – Muzyka to coś co kocham, oderwanie się od życia codziennego, od szarej rzeczywistości. W życiu nie myślałam że zajdę tak daleko i będę mogła pokazać się przed taka szeroką publicznością – cieszy się artystka.

W telewizyjnym programie młoda wokalistka wykonała utwór „Wariatka” z repertuaru Maryli Rodowicz. – Kiedy siedziała przede mną byłam bardzo zestresowana, okropnie bałam się, że nie podołam, ale totalnie odleciałam i zaśpiewałam jak najlepiej potrafię, pomimo towarzyszącego mi stresu. To dla mnie zaszczyt, że zaśpiewałam przed taką ikoną popu. Występ w tym programie to ogromne emocje – wspomina swój udział w „Szansie”. – Kiedy usłyszałam werdykt zabrakło mi słów, a z oczu poleciały łzy.

W poniedziałek (19 października), czyli dzień po programie pojawi się jej pierwszy singiel wraz z teledyskiem. Utworu „Zaszalej” będziemy mogli posłuchać na YouTubie artystki. – Tekst napisała do piosenki moja cudowna trenerka wokalna Agnieszka Wiechnik, a muzykę Agnieszka, MAVOOI i Przemek Puk – tłumaczy.

Za produkcję muzyczną odpowiada również MAVOOI, a realizację nagrania Rafał Konieczny. Teledysk powstał przy współpracy z Rafałem Popem. – Mam nadzieję, że moja kariera muzyczna będzie toczyła się dalej w dobrym kierunku, a najważniejsze jest to, aby ludzie czerpali radość z moich występów i lubili mnie słuchać – stwierdza.

Debiutancki singiel jest między innymi o walce z przeciwnościami losu. – Jest też o tym, aby zawsze walczyć o siebie, mimo wszystkich przeciwności losu, które występują na naszej drodze. Trzeba pamiętać, że nigdy nie wolno się poddać, ponieważ tylko od nas samych zależy to, jak będzie wyglądało nasze życie i jakim jesteśmy człowiekiem. Trzeba słuchać swojego serca, a nie tego, co narzucają nam inni – podsumowuje Julia Kierepka, wokalistka z Janowa Lubelskiego.

Fot. Materiały prywatne Artystki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments