Adoptuj psa. Hisam czeka na nowy dom

0
571
Fot. Ewelina Krzykała

Hisam mieszka w lubelskim schronisku od niedawna. Trafił tu w maju, po zgłoszeniu, że błąka się samotny po ulicy Samsonowicza. Nikt o niego nie pytał, nikt nie przyjechał go odebrać. Dlatego po kwarantannie, kastracji i szczepieniach trafił do jednego z adopcyjnych boksów.

Hisam to niewielkich rozmiarów piesek o spokojnym usposobieniu. Liczy sobie około 6-7 lat. Jest przyjazny i kontaktowy, nie przejawia agresji. To typ kanapowego pieszczocha, który bezustannie domaga się głaskania. Podczas spacerów nie sprawia problemów, nie ciągnie na smyczy, stara się dotrzymywać kroku człowiekowi. I z pewnością chciałby przejść
przez swoje pieskie życie z tym jednym, który zakocha się w jego uroczym pyszczku.

Hisam mieszka w boksie nr 24. Nie reaguje na schroniskowe imię, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by nadać mu nowe. Jesteśmy przekonani, że spodoba mu się każde, pod warunkiem, że dostanie w pakiecie odrobinę cierpliwości, miłości i własny kocyk.

Kontakt

Jeśli ktoś chciałby adoptować Hisama, prosimy o kontakt z lubelskim schroniskiem przy ul. Metalurgicznej 5 w Lublinie (tel. 81 466 26 42).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments