W ślad za Urszulą poszli inni artyści, którzy w związku z zagrożeniem epidemicznym musieli odwołać swoje koncerty. W ramach akcji #zostajewdomu będziemy mogli usłyszeć polskie ,ale i zagraniczne gwiazdy. Dotychczas koncert online zagrała już Ewa Farna, Janek Traczyk oraz lubelska wokalistka Urszula.

Łydka Grubasa

Łydka Grubasa to polski zespół rockowo-punkowy, który w Lublinie bardzo dobrze jest znany z plenerowych koncertów w ramach Dni Kultury Studenckiej. Muzycy zdecydowali się na transmisję swojego koncertu w sobotę (21 marca) o godzinie 20. Koncertu możecie wysłuchać na kanale na YouTube zespołu. Koncert zagrany zostanie pod hasłem: Społeczna Trasa.

– Szanujmy zdrowie i życie innych. Im skuteczniej zareagujemy, tym szybciej załatwimy drania i wrócimy do normalności. Ale żeby nie było Wam nudno, to zrobimy to, co możemy najlepszego w tej sytuacji – zagramy koncert! – piszą muzycy na swoim Facebooku.

Percival Schuttenbach

To zespół, który wykonuje muzykę folkową. Dla swoich fanów koncert zagra dwukrotnie. Muzyków usłyszymy w sobotę (21 marca) o godzinie 19 oraz o północy. Transmisja będzie prowadzona na YouTubie ze studia muzycznego zespołu. – Nie możecie przyjść na koncerty, więc będziecie mogli posłuchać koncertu z domu. Chcemy choć w części zrekompensować Wam przesunięcie dat koncertów Slavnego Tura IV – piszą muzycy na swoim Instagramie.

Atanas Valkov

Atanas Valkov to polski kompozytor pochodzenia bułgarskiego. W sobotę (21 marca) o godzinie 18 zagra ze swojego domowego studia i przeniesie nas do świata muzyki filmowej. – Choć musieliśmy zamknąć na jakiś czas drzwi sal koncertowych, nie zamykamy się na muzykę i emocje – pisze artysta.

The Analogs

The Analogs to polska grupa grająca punk rock. Powstała w Szczecinie w roku 1995 z inicjatywy członków zespołu Dr. Cycos – Marka Adamowicza, Ziemowita Pawluka oraz Pawła Czekały. Zespół uważany jest za prekursorów muzyki street punk w Polsce i do dzisiaj plasuje się w czołówce sceny. Zespół będziemy mogli usłyszeć w sobotę (21 marca) o godzinie 20 na kanale na YouTubie. – Zagramy koncert akustyczny na chacie u Piguły – informują członkowie kapeli.

ZAGI Solo Online

ZAGI to wokalistka, która na co dzień wykonuję muzykę alternatywną i indie. Na swoim koncie ma między innymi album „Kilka Lat” oraz „Parę miesięcy i 24 dni”. Artystka zagra wyjątkowo bez zespołu, by nie stwarzać dodatkowego ryzyka. Koncert będzie transmitowany na żywo w piątek (20 marca) z mieszkania artystki, a oglądać go będzie można na YouTube. Początek o godzinie 18.

Soundrive Online Festival

Soundrive Online Festival to pierwszy festiwal, w którym będziecie mogli wziąć udział nie wychodząc z domu. Zagrają na nim wokaliści i wokalistki oraz duety nie wychodząc z domu. – Wszystkie transmisje będą prowadzone poprzez kanał Soundrive na YouTube, a w trakcie oglądania będziecie mogli przesyłać dobrowolne napiwki. 90% trafi do artystów i artystek, którzy w tym trudnym okresie mają ograniczone możliwości zarobkowe – piszą organizatorzy. Koncertów będziecie mogli wysłuchać w piątek (20 marca) o godzinie 20.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments