W ostatnich dniach czerwca pojawiła się informacja o zmianach w harmonogramie wywozu odpadów dla mieszkańców Lublina. W związku z jego niedawną aktualizacją dotarło do nas wiele zapytań o możliwość pobrania nowych terminów wywozu śmieci.

Z myślą o mieszkańcach zaktualizowane harmonogramy odbioru odpadów przez spółkę KOM-EKO już teraz można sprawdzić w aplikacji ekoAPP oraz za pośrednictwem strony internetowej www.kom-eko.pl

Harmonogram w twoim telefonie

Niezmiennie od ponad roku aplikacja ekoAPP pomaga mieszkańcom podczas codziennej segregacji odpadów oraz umożliwia sprawdzenie terminu odbioru każdej z frakcji odpadów wraz z opcją automatycznego przypomnienia.

Wybranie tej formy sprawdzania terminarzu wywozu śmieci będzie dla nas łatwe. Aplikacja ekoAPP nie tylko wyświetli nam terminy najbliższych wywozów, ale i sama poinformuje nas o każdym z nich.

– Aplikacja posiada mechanizm automatycznego powiadamiania użytkownika o zbliżającym się terminie odbioru poszczególnych rodzajów odpadów. Dla wprowadzonej przez użytkownika lokalizacji zgodnie z obowiązującym harmonogramem wywozów aplikacja wysyła przypomnienie o konieczności wystawienia worka czy pojemnika – mówi Adam Przystupa, dyrektor w spółce KOM-EKO. – Warto zwrócić uwagę na fakt, iż ekoAPP umożliwia dodanie kilku lokalizacji, tak by jej użytkownik mógł wspomóc swoich najbliższych, np. rodziców – dodaje.

Dodawanie nowych lokalizacji jest bardzo proste. Funkcję tę znajdziecie w zakładce „Moje konto”. Dzięki wprowadzeniu kilku adresów aplikacja wyśle powiadomienie przed dniem wywozu, ale też pozwoli sprawdzić harmonogram na dłuższy okres.

Aplikacja wspomaga również proces selektywnej zbiórki odpadów, odpowiadając na pytania związane z przypisaniem danego odpadu do właściwej frakcji.

Jeżeli jeszcze nie posiadacie aplikacji od Kom-Eko to pod adresem www.ekoapp.com.pl w łatwy sposób pobierzecie apkę, która pomoże w codziennym radzeniu sobie z odpadami. Na stronie znajdują się też wszystkie niezbędne informacje oraz instrukcja obsługi i instalacji aplikacji.

W przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie macie jeszcze aplikacji ekoAPP, istnieje również drugi sposób sprawdzania harmonogramu. Po wejściu na stronę https://www.kom-eko.pl/dla-mieszkancow/harmonogram-wywozu-odpadow i wprowadzeniu danych o lokalizacji wyświetli się terminarz oraz terminu odbioru każdej z frakcji odpadów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments