Grupa tancerzy Belriguardo porwie do tańca, a kapela retro zagra na żywo między innymi kompozycje Mariana Hemara, polskiego poety urodzonego we Lwowie, autora znanego z tekstów piosenek i skeczy. Andrzejkowa potańcówka rozpocznie się 27 listopada godzinie 19 i potrwa do godziny 24. Odbędzie się ona w Pałacu Lubomirskich na placu Litewskim w Sali Malinowej (pierwsze piętro).

Zanim rozpocznie się potańcówka odbędą się andrzejkowe warsztaty tańców retro, które już tydzień wcześniej poprowadzi choreograf Małgorzata Wojcieszuk. Na warsztaty obowiązuje limit osób, przez co w wydarzeniu może wziąć udział 30 osób. Warsztaty odbędą się w sobotę (20 listopada) od godziny 10 do 12 oraz w sobotę (27 listopada) o godzinie 18 w Pałacu Lubomirskich na placu Litewskim.

Aby wczuć się w klimat potańcówki, organizatorzy zapraszają też na szybką powtórkę kroków godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia.

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie Muzeum Narodowego w Lublinie od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 11.00 do 18.00. Bilet upoważnia do udziału w warsztatach i potańcówce.

Liczba miejsc ograniczona. W ramach biletu organizatorzy oferują poczęstunek. Podczas wydarzenia obowiązują stroje w stylu retro.

Fot. Zdjęcie poglądowe/ Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments