Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami. Specjalnie dla Was zrobiliśmy zestawienie miejsc w Lublinie, do których warto zajrzeć w andrzejkowy wieczór.

Andrzejki na Hempla

ul. Zesłańców Sybiru 5

Kupując 1 bilet masz wejście do 4 klubów. El Cubano, Helium Club, Riviera i Rzut Beretem zapraszają na Andrzejki, na których grać będą rezydenci klubu. Muzykę dostarczy Django, Matt HOUSE, Myors, Fine – dodatkowo na saksofonie zagra Johnny Saxo. Impreza odbędzie się 24 listopada, wejście do klubów od 21-23 w cenie 10 zł, po 23 – 20 zł. Wejście do klubów od 18 roku życia.

Atelia

Al. Warszawskie 175A

Bal Andrzejkowy będzie nosił nazwę „Gdzie jest Andrzej?”. Impreza oprócz zabawy przy muzyce, którą zapewni zespół Pozytywni, będzie wiązała się z jej nazwą. Atrakcją wieczoru będzie poszukiwanie Andrzeja w ogrodzie lokalu. Nie zabraknie wróżb, smacznych potraw i drinków. Bal odbędzie się 24 listopada, a jego cena to 179 zł za osobę .

Co jest grane?

ul. Hugona Kołłątaja 3

W Andrzejki odbędzie się tu koncert skrzypcowy Pawła Mazura. W barze czekać na was będą promocje na drinki. Na każdego gościa będzie czekać wróżba. Andrzejki w „Co jest grane?” odbędą się 30 listopada, a wejście jest bezpłatne.

Dom Kultury

Krakowskie Przedmieście 19

Proponuje imprezę pod nazwą: „Andrzej, nie daruję Ci tej nocy”. Wróżb nie będzie, ale na pewno możecie liczyć na dużą porcję hitów. W Domu Kultury potańczymy do muzyki rnb, rapu, popowych kawałków, rockowych brzmień oraz elektroniki. Impreza zaczyna się 30 listopada o godzinie 22. Zapisując się na wydarzenie za pośrednictwem Facebooka, wejdziemy za darmo do 23, bez zapisów przez Facebooka i po godz. 23 zapłacimy 15/20 zł. Wejście do klubu dla osób od 21 roku życia.

Hotel in Between

Panieńszczyzna 15P, k. Lublina

Zaprasza na wieczór andrzejkowy, na którym oprócz atrakcyjnego bufetu, hotel proponuje czarującą zabawę. Zapewni ją tego wieczoru Meg Loyd, charyzmatyczna skrzypaczka. U jej boku wystąpi Dominik Dudzik, laureat programu The Voice of Poland. Impreza odbędzie się 24 listopada, a bilety kosztują 199 zł od osoby.

Hotel Locomotiva

Północna 28c

Zaprasza na Andrzejki z superbohaterami, podczas której każdy może się wcielić w rolę swojego ulubionego bohatera. Dj Piotrek zagra dla was ponadczasowe kawałki.

Impreza odbędzie się 24 listopada, cena 145 zł od osoby.

Klub Towarzyski

Krakowskie Przedmieście 32

Dawny Komitet zaprasza na imprezę andrzejkową, która odbędzie się zarówno 24 listopada, jak i 30 listopada. Na miejscu czekać będą atrakcje muzyczne. Start o godzinie 21. 24 listopada wejście -10 zł, bilety 30 listopada do kupienia w bistro Ćma, w cenie 25 zł.

Niekasyno

ul. Bernardyńska 3

Zaprasza na Andrzejki, podczas których nie zabraknie gier, zabaw karcianych oraz losowania upominków. Muzykę zapewni Dj Mph. Andrzejki rozpoczną się 30 listopada o godzinie 19:00. Cena to 140 zł za osobę, 260 zł za parę.

Restauracja Zaścianek

ul. Turystyczna 47

Zaprasza na Andrzejki, na których zagra zespół Mayday. Szef kuchni będzie serwować dania gorące, przekąski oraz wszelkiego rodzaju napitki. Impreza odbędzie się 24 listopada, a cena biletów na nią to 120 zł od osoby

Spa Orkana

ul. Szaserów 2

Zaprasza na Andrzejki nieco wcześniej, bo do 23 listopada. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 23, a kończy się po 3 godzinach. Na wejściu goście zostaną powitani szampanem, a później rozpoczną się kolejno trzy seansy w saunach aromatycznych. Cena biletu obejmuje również, korzystanie z atrakcji w Strefie Wody i Saun, seans saunowy z peelingiem i/lub maską na włosy, drinki w cenach promocyjnych, jak również dostęp do menu w restauracji Zielony Wiatrak .

Bilety od 17.11 do 23.11, kosztują 35 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments