Karnawał w pełni. Lubelska klubokawiarnia „Agrafka” specjalnie dla najmłodszych przygotowała Bajkowy Bal Karnawałowy, podczas którego charakteryzatorki dopełnią oryginalne przebrania uczestników wyszukanymi malunkami na twarzach, a wodzirej zabierze w świat najprawdziwszej bajki.

Będzie klimatycznie, niezwykle bajkowo i kolorowo. O świetny nastrój zadba doświadczony animator, Irek Łopucki, który sam zajmie się oświetleniem i nagłośnieniem. Będą baloniki i bańki mydlane. Pojawi się muzyka filmowa z „Króla Lwa”, „Krainy Lodu”, „Kubusia Puchatka” czy doskonale znanych najmłodszym „Minionków”. Nie zabraknie też malowania twarzy i ciekawych strojów, w które przebiorą się goście.

– Stroje będą dowolne, nie chcemy ograniczać wyobraźni uczestników, dlatego nie narzucamy tematu przewodniego naszej zabawy. Będzie po prostu bajkowo. Wszystkie dekoracje, przekąski i zaplanowane zabawy wprowadzą nas w świat najpiękniejszych bajek – wyjaśnia Katarzyna Knap z „Agrafki”.

Bal odbędzie się w sobotę (2 lutego) i potrwa trzy godziny od godz. 16. Pierwsze dwie poprowadzi Łopucki, ostatnia zarezerwowana jest na dowolne zabawy w klubowej bawialni. Do dyspozycji gości będą wszystkie zabawki. Wśród aranżowanych rozrywek w programie znalazły się zabawy z chustami, ćwiczenie krótkich układów tanecznych i konkursy.

– Będzie to jedyny bal w konwencji bajkowej w tym karnawale. Wyjątkowy i dopracowany w najmniejszych szczegółach. Zostało kilka ostatnich miejsc, dlatego gorąco zachęcamy do zgłaszania się, nim będzie za późno. Gwarantujemy, że i dzieci, i rodzice będą ten bal długo wspominać – podsumowuje Knap.

Bilety w cenie 35 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments