Lublin to miasto studenckie. Dlatego w naszym mieście nie brakuje atrakcyjnych imprez w klubach. Sprawdziliśmy, gdzie w ten weekend warto pójść.

Klub Helium ( ul. Hempla 5)

Piątek (1 lutego)

Do tego klubu organizatorzy zapraszają na imprezę z cyklu Twerkin Day. To dobra okazja, by spalić trochę kalorii ćwicząc twerk, czyli technikę taneczną, która uruchamia przede wszystkim pośladki. Do godziny 22 do klubu wejdziecie za darmo. Początek imprezy o 21.

Tej nocy w klubie będą otwarte dwie sale taneczne. Na pierwszej królować będzie house. W te rytmy wprowadzi Was dj Fine i Matt House. Na drugiej zatańczycie między innymi do rnb. Tam imprezę poprowadzą dla Was dj Django i dj Rizzle.

Sobota (2 lutego)

W sobotę macie okazję uczestniczyć w imprezie pod hasłem: Weekend Celebration. Wejście już od 21. Do godziny 22 wstęp gratis!

Tej nocy czekają na Was aż trzy sale taneczne. W pierwszej zagra Kocurr i Matt House, na drugiej dj Myors i dj Fine. Na trzeciej, imprezę poprowadzi dj Django.

Rzut Beretem (ul. Hempla 5)

Piątek (1 lutego)

W tym klubie odbędzie się impreza specjalnie z myślą o studentach. Zorganizowana zostanie pod hasłem: Nie ma spiny są drugie terminy! Jeśli chcecie wyluzować się przed sesją weźcie udział w tej imprezie. Początek imprezy o 21. Do godziny 22 wstęp za darmo.

O klimat imprezy zadba Dj Danny.

Sobota (2 lutego)

Tej nocy macie okazję bawić się przy największych hitach muzycznych lat 80. Impreza odbywa się pod hasłem: Dyskoteka Gra – 80’s party. Początek o 21. Do 22 wstęp za free.

Największe hity zremiksują dla Was dj Dj Danny i Pedro Electro.

El Cubano (ul. Hempla 5)

Piątek (1 lutego)

W El Cubano czekają na Was latynoskie rytmy. Impreza pod nazwą Viernes la Gozadera startuje o 21. Do 22 wejdziecie za darmo.

Sobota (2 lutego)

W sobotę natomiast klub odwiedzą zaproszeni goście. Wystąpią dla Was Aguero Ferrer Eddy i Raydel Zaldivar. Raydel to tancerz, instruktor i choreograf. Zatańczy dla Was przy akompaniamencie perkusji, która zagra na żywo, a na wokalu usłyszycie Eddy’ego.

Wstęp do klubu do godziny 22 za darmo. Początek o 21.

Klub Graffiti

Piątek (1 lutego)

W piątek w Graffiti zagra Paluch. Do Lublina przyjedzie on ze swoim najnowszym albumem „Czerwony Dywan”. Początek koncertu o godzinie 20.

Najnowszy album jest trzynastą już płytą rapera. Krążek dwa tygodnie po premierze dostał podwójną platynę. Bilety możecie nabyć w cenie 35, 40 i 45 złotych. Na koncert nie obowiązuje selekcja. Osoby poniżej szesnastego roku życia powinny mieć ze sobą zgodę rodzica na udział w wydarzeniu.

Sobota (2 lutego)

W Graffiti ten weekend upłynie pod znakiem koncertów. W sobotę organizatorzy zapraszają na imprezę tematyczną odbywającą się pod hasłem: Winter’s Breath Of Death 2019. To już druga edycja tego wydarzenia. Początek o godzinie 19.

Zagrają na niej cztery zespoły wykonujące muzykę metalową. Swoją muzyką zadowolą Was Trauma, Fanthrash, R.O.D. i zespół Tenebris. Bilety w przedsprzedaży kupicie w cenie 25 złotych. W dniu koncertu znajdziecie je w cenie 30 złotych.

Noc Klub

Piątek (1 lutego)

W piątek możecie wziąć udział w koncercie Malika Montana. Początek koncertu o godzinie 21. Montana to niemiecko – polski raper i autor tekstów pochodzenia afgańskiego.

Bilety nabędziecie w cenach 20 w przedsprzedaży i 25 złotych w dniu koncertu. Przed wejściem obowiązuje selekcja.

Sobota (2 lutego)

W sobotę możecie wziąć udział w imprezie pod hasłem: The Final Party – Random Dresscode International. Początek imprezy o godzinie 22. Imprezę poprowadzą dj Bruno i DVJ ROCCO.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Klub 30 (ul. Jasna 7)

Piątek (1 lutego)

To propozycja dla trochę starszych imprezowiczów. W tym klubie impreza odbędzie się pod nazwą: Życie zaczyna się po 30-tce! Początek imprezy o godzinie 21. O klimat imprezy zadba Band30+ i Slimynoise. Oni zagrają hity lat 70. i 80.

Do 23 za wstęp zapłacicie 10 złotych.

Sobota (2 lutego)

W sobotę w klubie odbędą się dwie imprezy. O godzinie 18 wystąpi zespół Łąki Łan. Na koncert nie obowiązuje selekcja wiekowa. Osoby poniżej 16 roku życia muszą mieć przy sobie pisemną zgodę rodzica.

Bilety możecie nabyć w cenach 55, 65 i 70 złotych – w dniu koncertu.

Drugą imprezą zorganizowaną tego dnia będzie Sax w Wielkim Mieście. Na scenie wystąpi Sandecki Sax – muzyk z wieloletnim doświadczeniem na polskich scenach. Początek wydarzenia o godzinie 21.

Bilety są dostępne w cenach 10 i 15 złotych.

Silence Klub (ul. Radziszewskiego 8)

Piątek (1 lutego)

Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą – to nazwa piątkowej imprezy w klubie Silence. Początek o 21. Osoby z listy Facebooka wchodzą całą noc za darmo. Obowiązuje elegancki strój. Czekają na Was również liczne promocje na barze.

Sobota (2 lutego)

„Polskie Wesele” – to cykl imprez, które cieszą się znacznie większą popularnością. Impreza, chodź klubowa, odzwierciedla prawdziwe wesele. Jest tort, szampan, szwedzki stół i para młoda. To wszystko odbędzie się pod przewodnictwem orkiestry, która zagra na żywo.

Początek imprezy o godzinie 21.

Do 22 wejdziecie za darmo. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Klub Studencki Kazik ( ul. Nadbystrzycka 40a)

Sobota (2 lutego)

Jak co sobotę Klub Studencki Kazik organizuje bezpłatne karaoke. Maryla Rodowicz, Rihanna, Zenek Martyniuk i Sławomir – ci artyści na pewno przewinął się przez muzyczną top listę.

Karaoke rozpocznie się o godzinie 20.

Paragraf 14 (Langiewicza 12)

Piątek (1 lutego)

Organizatorzy tej imprezy zapraszają na piątkowe karaoke w Paragrafie. Start o godzinie 20. Jak na każdym karaoke nie zabraknie polskich jak i światowych hitów muzycznych. „Jolka, Jolka”, „Cykady na Cykladach” , „Miłość w Zakopanym” czy „Przez twe oczy zielone” – to tylko niektóre z nich jakie będziecie mieć okazję wspólnie zaśpiewać.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments