Beata Kozidrak rapuje w Hot 16 Challenge 2 (wideo)

0
6657

Beata Kozidrak włączyła się w akcję Hot 16 Challenge 2, której celem jest pomoc szpitalom i medykom w walce z koronawirusem. Artystka przyjęła wyzwanie od Moniki Brodki.

– Nie widzieliśmy się dwa miesiące! Energia, która się w nas skumulowała, eksplodowała na planie. Efektem jest ten film. Wielkie dzięki dla mojej cudownej ekipy. Uwielbiam Was! – pisze na swoim Facebooku Beata Kozidrak.

“Może utonę w długach po uszy, lecz blond królowej covid nie ruszy” – śpiewa wokalistka z Lublina. W tekście nie brakuje też odniesień do bieżącej sytuacji politycznej. Beata Kozidrak nominowała do podjęcia wyzwania dwa lubelskie kabarety: Ani Mru Mru oraz Smile.

Akcja #Hot16Challenge2 polega na tym, że artyści, którzy otrzymają nominację od innych artystów, muszą w ciągu 72 godzin stworzyć utwór i opublikować go na swoim kanale na YouTubie z odpowiednim hasztagiem. Na końcu muszą oni również nominować kolejne 3 osoby, które mają stworzyć piosenkę. Każda nominowana osoba musi zarapować 16-wersową zwrotkę na dowolny temat.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments