Jako pierwsi informowaliśmy o tym, że słynna siłownia Gaca Centrum kończy swoją działalność w centrum handlowym Gala. Już wiemy, co powstanie w jej miejscu.

Siłownia, którą założył nieżyjący już słynny dietetyk i trener Konrad Gaca działała w centrum handlowym przy ulicy Fabrycznej przez siedem lat. Kilka tygodni temu jej właściciele poinformowali nas, że kończy funkcjonowanie w tym miejscu. Lokal przejął nowy właściciel, który również chce stworzyć w tym miejscu siłownię. Wkrótce nastąpi otwarcie #GYM Lublin. Na razie lokal jest w remoncie, ale ma być gotowy na przyjęcie pierwszych klientów 20 marca.

– Oferta będzie skierowana do mieszkańców Lublina, którym zależy na zdrowych, mądrych treningach pod okiem specjalistów na nowoczesnych maszynach i w profesjonalnych strefach: np crossfit, fitness. Klubowicze będą mogli skorzystać z darmowych codziennych zajęć np: stretching, fitness, fatburning czy zdrowy kręgosłup. Wielkim atutem #GYM Lublin jest duże spa z jacuzzi, sauną suchą i mokrą, prysznicami wrażeń, fotelami do masażu oraz strefą relaksu – zdradza nam Jan Dunin z #Gym Lublin.

Można tu będzie skorzystać z zajęć i sprzętu, jakich nie ma żadna siłownia w Lublinie.

– Nowością są dostępne dla każdego klubowicza nowoczesne maszyny typu vibroshape czy vacu fitness pomagające w spalaniu tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu. Ale największą nowością dla Lublina będzie karnet motywacyjny, którego cena będzie spadała zależnie od ilości wejść do #GYM Lublin, czyli im więcej ktoś ćwiczy, tym mniej płaci. Taki karnet miesięcznie bez umowy terminowej będzie kosztować nawet 9,99 zł. Chcemy, by Lublin był zdrowy i zmotywowany – mówi Dunin.

Pracownicy #Gym Lublin przekonują, że klub będzie przyciągał nowoczesnym podejściem zarówno do wystroju, jakości maszyn, połączeniem spa i ćwiczeń dla najbardziej wymagających klubowiczów.

– Dla osób starszych przygotowaliśmy karnet Senior bardzo korzystny cenowo z dostępem do spa i zajęć przeznaczonych dla seniorów, a dla rodziców oferujemy opiekę nad dziećmi w dużej sali zabaw- zachęca Dunin.

Otwarcie planowane jest na 20 marca. Cała oferta zajęć będzie wkrótce dostępna na stronie www.gymlublin.pl. A z okazji otwarcia klub szykuje miesiąc pełen promocji. (jd)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments