Kobiety, które oczekują swojego dziecka, albo właśnie zostały mamami mogą skorzystać z bezpłatnych warsztatów „Mamo to Ja”, które dadzą im odpowiedzi na wiele dręczących pytań odnośnie zdrowia i pielęgnacji swojego maluszka. Warsztaty odbędą się w piątek (29 marca) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym i podzielone są na dwa moduły.

Warsztaty Jestem Mamą (godz. 11.00-14.00) , skierowane do rodziców dzieci 0-1 lat, poruszą tematy m.in. takie tematy: jak chronić dziecko przed groźnymi zakażeniami, skuteczne i bezpieczne szczepienia, rozwój przez zabawę, pierwsza pomoc w pigułce – zakrztuszenia i resuscytacja, czy jak zadbać o zdrowie dziecka?

Warsztaty Będę Mamą (godz. 17.00-20.30) skierowane do kobiet w ciąży, podczas których przedstawione zostaną zagadnienia takie jak: krew pępowinowa, bezpieczeństwo oraz komfort matki i dziecka w domu i podróży, jak chronić dziecko przed groźnymi zakażeniami, skuteczne i bezpieczne szczepienia, jak zadbać o swoje zdrowie w ciąży, czy kolka niemowlęca, czyli duży problem z małym brzuszkiem.

Na maluchy czeka minikącik z mnóstwem zabawek. Wygodne przewijaki, mokre chusteczki i pieluszki. Podczas warsztatów będzie można wypożyczyć chusty do noszenia dzieci.

Rejestracja na warsztaty znajduje się pod adresem https://mamotoja.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
poMocna mama
3 lat temu

Witam,
Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w warsztatach w Radomiu. Gorąco polecam. Moja relacja z warsztatów: https://www.pomocna-mama.pl/warsztaty-mamo-to-ja-czy-warto-sie-wybrac/