Białe kłamstwa (recenzja książki)

0
367

Białe kłamstwa” – to trzeci i ostatni tom serii o Agacie Stec, kontrowersyjnej policjantce z gdańskiego wydziału śledczego.

Po zabójstwie ważnego świadka w śledztwie dotyczącego serii makabrycznych morderstw w Gdańsku, komisarz Agata Stec niespodziewanie znajduje się w kręgu podejrzeń i mimo braku przekonujących dowodów trafia do aresztu. Wszystko dlatego, że zamordowany gdyński biznesmen Jacek Biernat był kimś bliskim dla policjantki.

Bez pieniędzy na zapłacenie absurdalnie wysokiej kaucji ustanowionej przez prokuratora, zmuszona jest przyjąć pomoc brata, znanego psychologa Artura Kamińskiego. Rola, jaką specjalizujący się w pracy z psychopatami Kamiński odgrywa w ostatnich wydarzeniach, jest coraz bardziej podejrzana. Stec postanawia podjąć jego niebezpieczną grę, by wymierzyć mu sprawiedliwość.

W pewnym momencie zdaje sobie jednak sprawę, że nieświadomie z łowcy stała się zwierzyną. Nie wie, o jaką stawkę toczy się gra, nie wie też, czyje tajemnice są motorem zdarzeń. To książka od której nie będziecie mogli się oderwać.

Piotr Borlik, Białe kłamstwa, Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments