W środę (19 maja) o godzinie 20 rozpocznie się przedsprzedaż biletów na mecz żużlowy Motoru Lublin dla osób posiadających karnety. Będzie się ona odbywała wyłącznie internetowo na stronie eventim.pl oraz w aplikacji mobilnej tej strony.

Klub informuje również, że w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne w cenie 50 zł oraz bilety na Trybunę Główną – w cenie 100 zł, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.

Kibice posiadający karnety na Trybunę Główną, jako jedyni będą mogli zakupić bilet na tę trybunę wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Trybuna Główna” (nie będą mieli możliwości wyboru biletu na inny sektor). Pozostali kibice posiadający karnety będą mogli kupić bilet na każdy sektor poza Trybuną Główną wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Sektory A,B,C”

Aby wziąć udział w przedsprzedaży należy wejść na wydarzenie, a następnie wpisać numer karnetu wybierając odpowiednią promocję. Każdy karnet posiada dziewięciocyfrowy numer znajdujący się bezpośrednio pod kodem QR i będzie upoważniał do zakupu jednego biletu. W ramach procesu zakupowego będzie można zakupić maksymalnie dwa bilety wprowadzając dwa kody. Funkcja ta będzie dostępna tylko na stronie www, natomiast w aplikacji mobilnej jedna transakcja = jeden bilet.

Posiadacze karnetów mobilnych otrzymali na swoje adresy mailowe informacje z instrukcją oraz numerami, które powinni wprowadzić w procesie zakupu. W związku z epidemią na stadionie dostępne są jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz. (zapisy przyjmowane są od 19 maja od godziny 20:00).

W piątek (21 maja) o godz. 18 Motor Lublin zmierzy się z ewinner Apator Toruń.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments