W Dworze Anna zorganizowano licytację darów na rzecz I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. Łącznie podczas eventu zebrano kilkadziesiąt tysięcy zł.

Najwyższą cenę osiągnął obraz Stasysa Eidrigeviciusa „Ślizgawka”. Wylicytowany on został za 16 500 zł. Łącznie z licytacji obrazów, biżuterii i innych gadżetów zebrano kwotę 91 000 zł. – To niesamowity sukces! Dziękujemy wszystkim obecnym za gest, serce, zaangażowanie i dobrą energię – mówi Anna Guzowska, rzecznik prasowy SPSK nr 1 w Lublinie.

Aukcja w Dworze Anna to pierwsza część tegorocznej inicjatywy Lubelskiej Akcji Charytatywnej na rzecz psychiatrii dziecięcej lubelskiego szpitala. Przed nami bowiem dwa dni rozrywki w Centrum Spotkania Kultur, gdzie zobaczymy „Szalone wakacje”. Widowisko zostało przygotowane przez „znanych a nieznanych” z Lublina i regionu.

Lubelska Akcja Charytatywna, jak co roku, skupia ludzi dobrej woli oraz społecznie zaangażowane firmy oraz instytucje. W tym roku działalność charytatywna koncentruje się na tych najmłodszych pacjentach, wymagających opieki specjalistycznej i hospitalizacji w zakresie psychiatrii.

Bilety cegiełki można kupić zarówno w kasie CSK, jak i na stronie internetowej instytucji. Są one dostępne w cenie 100 zł (miejsca najbliżej sceny), jak i 80 zł (miejsca dalsze i boczne).

Fot. Anna Guzowska/SPSK nr 1 w Lublinie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments