W sobotę (11 grudnia) w Akwarela Cafe wystąpią Krystyna Cugowska i Michał Iwanek. Artyści zaprezentują własne aranżacje znanych i lubianych polskich utworów. Początek wydarzenia o godzinie 19.

Duet, który wystąpi na muzycznej scenie Akwarela Cafe, tworzy obdarzona ciekawym i charakterystycznym głosem wokalistka – Krystyna Cugowska oraz utalentowany pianista i kompozytor Michał Iwanek. Artyści zaprezentują własne aranżacje znanych i melodyjnych polskich utworów. Będzie od serca, lirycznie, ale i świątecznie.

Krystyna Cugowska to wokalistka, muzyk, certyfikowany pedagog wokalny NVP, magister sztuki, muzykoterapeuta, animator kultury i arteterapeuta. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na kierunku kompozycja i teoria muzyki w zakresie muzykoterapii. W styczniu 2020 roku otworzyła w Lublinie prywatne Studio Wokalne Bluelife-Art, które cieszy się dużym zainteresowaniem.

Michał Iwanek to pianista, aranżer, kompozytor, producent muzyczny, wykładowca harmonii i improwizacji (akordeon). Jest absolwentem kierunku Edukacja Artystyczna na UMCS w Lublinie (I stopień) oraz Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (II stopień). Studiował fortepian jazzowy u Wojciecha Niedzieli i Łukasza Ojdany.

Bilety można nabyć w cenie 35 zł w lokalu. Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 81 534 64 09.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments