Z uwagi na trwającą przebudowę i rozbudowę SPSK Nr 1 oraz zaplanowane wyburzanie budynków znajdujących się bezpośrednio przy ulicy Staszica 16 od poniedziałku (10 października) do środy (12 października) będzie w tym miejscu obowiązywał ruch wahadłowy. Dodatkowo szpital wprowadza ograniczenie odwiedzin pacjentów.

Od piątku (14 października) do soboty (15 października) nastąpi całkowite zamknięcie ruchu na ul. Staszica 16. Wyłączone zostanie z użytku przejście wzdłuż nowego budynku do jednostek zlokalizowanych przy tej ulicy. W piątek (14 października) do godz. 15 wjazd do Izby Przyjęć przy Staszica 11 będzie możliwy tylko od ul. Radziwiłłowskiej.

W piątek i sobotę nie będzie funkcjonować Izba Przyjęć Ogólna, Chorób Zakaźnych i Położniczo, Ginekologiczna, Zakład Endoskopii (w zakresie pacjentów ambulatoryjnych), a także Poradnia Hepatologiczna. Szpital odwołuje również odwiedziny u pacjentów hospitalizowanych we wszystkich jednostkach położonych przy ul. Staszica 16.

Utrudnienia związane są z realizacją ostatniego etapu Programu “Przebudowa i rozbudowa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie”.

Fot. SPSK nr 1 w Lublinie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments