Spektakl inspirowany historią kariery wokalistki Bajmu z elementami największych hitów zespołu zobaczymy na deskach sceny operowej Centrum Spotkania Kultur w środę (30 października). Widowisko, które rozbawiło do łez samą Beatę Kozidrak, rozpocznie się o godzinie 19.

Swój sukces sztuka zawdzięcza przede wszystkim aranżacjom największych przebojów Bajmu i zabawnym kreacjom aktorskim, które poprzez nowatorskie ukazanie Kozidrak zyskują współczesny charakter.

W roli głównej zobaczymy Marię Dąbrowską, która wielokrotnie została nagrodzona za grę aktorską. W pozostałych rolach zobaczymy i usłyszymy Magdalenę Wrani-Stachowską, Arkadiusza Buszko, Macieja Litkowskiego oraz Jacka Piątkowskiego, Tomasza Stępienia i Bartłomieja Makuła ze specjalnym udziałem Katarzyny Kossak.

„Być jak Beata” wyreżyserowała Magda Miklasz. Za scenariusz odpowiedzialny jest Piotr Domalewski i Żelisław Żelisławski. Aranżacje muzyczne przygotował Tomasz Lewandowski, który wykona również muzykę na żywo podczas spektaklu na instrumentach klawiszowych wraz z Pawłem Rozmarynowskim (bas, moog), Waldemarem Zielińskim (gitara) oraz Kubą Fiszerem (perkusja).

Bilety możecie nabyć w cenach od 30 do 170 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments