Targi Ochrony Granic „Granice 2019” rozpoczną się w środę (25 września) w hali Targów Lublin i potrwają do czwartku (26 września). To już trzecia edycja wydarzenia, która zgromadzi funkcjonariuszy i służby porządkowe. Początek wydarzenia o godzinie 10.

Patrolują polskie granice siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę – to od strażników granicznych zależy bezpieczeństwo naszego kraju. Trzy tysiące funkcjonariuszy ochrania blisko pięćset kilometrów wschodniej granicy Unii Europejskiej. Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć oraz kupić najnowszy sprzęt, jaki istnieje na rynku, służący między innymi do monitorowania tego terenu.

Wydarzenie skierowane jest w szczególności do pracowników i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej i Służby Celno-Skarbowej, Straży Granicznej, a także do innych służb mundurowych. Na wydarzeniu pojawią się także funkcjonariusze Służby Więziennej, Policji, Straży Ochrony Kolei oraz Wojsk Obrony Terytorialnej.

Targi Granic zainauguruje uroczysta konferencja, która rozpocznie się w środę o godzinie 10. Jej dopełnieniem są targi, podczas których zaprezentują się krajowi i zagraniczni producenci. Przedstawią oni wyposażenia i urządzenia przeznaczone dla funkcjonariuszy służb granicznych, celnych oraz kontroli sanitarnej i weterynaryjnej na granicach.

Fot. Materiały organizatora / Targi Lublin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments