W związku z panującą epidemią koronawirusa Warsztaty Kultury zdecydowały, że zaplanowany na koniec lipca Carnaval Sztukmistrzów zostanie przeniesiony. 

Pierwotnie tegoroczny Carnaval Sztukmistrzów miał trwać od 23 do 26 lipca. Jednak ze względu na panujące restrykcje, termin musiał być zmieniony. Co roku w festiwalu uczestniczą artyści z całego świata, co obecnie byłoby niemożliwe do zrealizowania.

– Z tego względu Carnaval w znanej przez wszystkich formule powróci dopiero za rok. Nie chcemy Was jednak pozostawić zupełnie bez niczego. Wszyscy szczególnie teraz potrzebujemy czasu święta, czasu karnawału! Tegoroczna edycja Carnavalu Sztukmistrzów odbędzie się więc jesienią, w formie na jaką pozwolą nam przepisy sanitarne. Skupimy się na polskich artystach ze środowiska cyrkowo-teatralnego i wspólnie postaramy się przygotować coś specjalnego dla was na ten trudny czas – informuje Paulina Skipirzepa-Kamińska z Warsztatów Kultury.

Przypomnijmy, że Warsztaty Kultury przeniosły już na jesień zaplanowaną na początek czerwca Noc Kultury, a na 3-6 września Festiwalu Wschód Kultury–Inne Brzmienia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o