Wielkimi krokami zbliża się Cavaliada, święto dla wszystkich kochających konie oraz rywalizację na światowym poziomie. Już 31 stycznia po raz siódmy na terenie Targów Lublin będziemy mogli przyglądać się zmaganiom najlepszych zawodników na świecie.

Zawody rozpoczną się w czwartek, zakończą w niedzielę. Obserwować będziemy zmagania w czterech konkurencjach jeździeckich: skoków przez przeszkody, WKKW, ujeżdżenia i powożenia oraz w konkurencjach dodatkowych: Speed&Music, Potęga Skoku czy Venus vs Mars, gdzie amazonki rywalizują przeciwko jeźdźcom. Rozegrany zostanie również Halowy Puchar Polski w Powożeniu oraz emocjonujący cross WKKW.

Najbardziej prestiżowe zawody zostaną rozegrane w piątek (1 lutego): duża runda oraz w niedzielę (3 lutego): Grand Prix Lublina o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego.

Nie zabraknie konkursu dziecięcego, gdzie mali jeźdźcy i amazonki będą rywalizować na kucach w zawodach z cyklu CAVALIADA Future i konkursie sztafet.

Dodatkowo grupy szkolne i przedszkolne będą mogły za darmo zwiedzić CAVALIADĘ. W piątek, 1 lutego najmłodsi goście będą mogli podziwiać na arenie głównej zmagania najlepszych, polskich zawodników i zagranicznych gwiazd. Poznają również zasady konkursów jeździeckich, dowiedzą się więcej na temat sportu jeździeckiego i hodowli koni, a także zapoznają się ze sprzętem i specyfiką utrzymana konia. Wystarczy zgłosić wcześniej grupę do organizatora.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments