W sobotę (16 maja) Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprosił do Ogrodu Saskiego na II edycję charytatywnego „Biegu po Zdrowie UMLUB”. Wydarzenie było połączone ze zbiórką środków na leczenie i rehabilitację Frania Styły, chorującego na dystrofię mięśniową Duchenne’a (DMD).
Charytatywny bieg po zdrowie w Ogrodzie Saskim (zdjęcia)
Subskrybuj
0 komentarzy
Najwięcej głosów









































