W sobotę (16 maja) Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprosił do Ogrodu Saskiego na II edycję charytatywnego „Biegu po Zdrowie UMLUB”. Wydarzenie było połączone ze zbiórką środków na leczenie i rehabilitację Frania Styły, chorującego na dystrofię mięśniową Duchenne’a (DMD).

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najwięcej głosów
Najnowsze Najstarsze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze