Sobota (16 maja) to drugi dzień koncertów w ramach tegorocznych Lublinaliów. Tego dnia na terenach zielonych Browaru Perła bawiły się tłumy studentów.
Sobota na Lublinaliach. Tak bawili się lubelscy studenci (zdjęcia)
Subskrybuj
0 komentarzy
Najwięcej głosów









































