Chatka Blues Festival. Artyści wracają po dwuletniej przerwie

0
202

Po dwóch latach na deski sali widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka powraca Chatka Blues Festival. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 10 września usłyszymy kilku artystów prezentujących szerokie spectrum bluesa w Polsce i na świecie.

Już po raz 11. amatorzy i ci najbardziej wymagający słuchacze bluesa będą mogli wziąć udział w wydarzeniu. Na scenie Chatki Żaka wystąpi Paweł Szymański, Smooth Gentlemen i argentyńska gitarzystka – Vanesa Harbek z zespołem.

Paweł Szymański to bezkompromisowy tekściarz, utalentowany wokalista i świetny muzyk. Publiczność zachwyca swoją techniką gry na gitarze akustycznej, rezofonicznej i harmonijce ustnej.

Smooth Gentlemen to zespół, którego muzyka jest połączeniem soulu i bluesa z domieszką jazzu, boogie, i co ważne zanurzona jest w tradycyjnym brzmieniu amerykańskiej muzyki rozrywkowej XX wieku.

Natomiast Vanesa Harbek to argetyńska wokalistka, która wykonuje muzykę z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu czerpie z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej.

Koncerty poprowadzi lubelski muzyk – Marcin Kruk. Bilety możecie nabyć na stronie ebilet.pl.

Program

10 września (piątek)

Godz. 19:00:

Paweł Szymański,

Smooth Gentlemen

Vanesa Harbek (Argentyna)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments