Już po raz czwarty lubelscy motocykliści zawiozą dary dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Tegoroczna edycja akcji odbędzie się w niedzielę (29 sierpnia), a motocykliści wyruszą sprzed Areny Lublin o godzinie 12.

Motocykliści z województwa lubelskiego spotkają się na parkingu przed Areną Lublin. To właśnie tam zbiorą oni dary w postaci podkładów na materace, przyborów szkolnych, książek i książeczek kontrastowych, a także pieluch jednorazowych i kosmetyków hipoalergicznych. Następnie przejadą oni w kolumnie przed Hospicjum im. Małego Księcia, gdzie zostaną one przekazane.

Fani jednośladów z województwa lubelskiego już od lat włączają się w akcje charytatywne. Przez ostatnie trzy lata wspierają oni między innymi dziecięce hospicjum, ale to nie jedyne działania, bo w parze z pomocą umierającym idzie pomoc dzieciom w lubelskich szpitalach, a także domach dziecka.

Na wydarzenie wstęp jest wolny. Dołączyć może do niego każdy chętny motocyklista. Motocykliści wyjadą sprzed Areny o godzinie 12, gdzie około 30 minut później przekażą dary.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments