Chatka Blues Festival. Znamy program imprezy

0
72

Od piątku (23 września) do soboty (24 września) trwać będzie 12. Chatka Blues Festival. Podobnie jak w latach ubiegłych do Lublina zawitają wyjątkowi artyści, prezentujący różne odcienie bluesa.

W tym roku bluesowe granie zainauguruje koncert legendy polskiego bluesa – Kasy Chorych. Koncert odbędzie się w piątek (23 września) w Centrum Handlowym VIVO! Lublin na tarasie widokowym. Wydarzeniu będzie towarzyszyć wystawa fotografii koncertowej, prezentująca występy artystów z poprzednich edycji Chatka Blues Festiwal.

Na drugi dzień imprezy możecie wybrać się do Chatki Żaka. Jako pierwszy na scenie wystąpi w formule akustycznej Arek Zawiliński – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. Gwiazdą wieczoru i 12. edycji CHBF, będzie mieszkający w Los Angeles wokalista i gitarzysta Daryl Strodes, który uraczy nas doskonałą mieszanką Blues/R&B/Funk/Jazz.

Bilety będą dostępne w serwisie e.Bilet.pl.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Obszar Działao Artystycznych (ODA). Współorganizatorami są Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Akademickie Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka. Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym festiwalu jest Adam Bartoś.

Program

Piątek (23 września), godz. 19:00

Centrum Handlowe Vivo! Lublin, koncert na tarasie widokowym:
Kasa Chorych

Sobota (24 września), godz. 19:00

Sala Widowiskowa ACKiM UMCS Chatka Żaka:
Arek Zawiliński
Daryl Strodes Band (USA/Polska)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments