Kosmetyki naturalne, stoisko wizażu, fryzjerskie oraz porady dietetyczne. To wszystko czeka na uczestników piątej edycji Chatki Kobiet. Wydarzenie odbędzie się w piątek (8 marca) w Chatce Żaka. Start o godzinie 13.

Na wydarzeniu będziecie mieli okazję wypróbować naturalnych kosmetyków przygotowanych przez Studenckie Koło Naukowe Bioaktywni. Na stoisku z wizażem Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania zadba o wasze makijaże. Klub Zdrowego Stylu Życia powie Wam jak dbać o linię i przez cały dzień będzie udzielał porad dietetycznych. Wenus Secret Lublin zaprezentuje Wam artykuły fryzjerskie i opowie o ich właściwościach. Ale to nie wszystko. Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS również przygotował dla Was liczne atrakcje. Czekają na Was liczne konkursy, w których wygrać możecie nagrody między innymi od Strefy Wysokich Lotów, klubu Silence i Leili.

Zwieńczeniem Dnia Kobiet będą dwa koncerty. Na scenie małej sali widowiskowej Inkubatora Medialno-Artystycznego wystąpi Łukasz Jemioła, który zagra repertuar specjalnie przygotowany pod ten szczególny dzień. Zagra dla Was również studencki zespół Pasażer. Początek koncertów o godzinie 19.

Wstęp jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Na nie organizatorzy czekają do środy (6 marca).

Przedstawiamy szczegółowy program wydarzenia:

13:00-13:45 – Boks dla Kobiet – Fight Lady, trening poprowadzi Adam Kościańczuk
14:00-15:00 – Mini Maraton Zumby, trening poprowadzi Sylwia Szczesna
15:30-16:30 – Makijaż dzienny – Sposoby na podkreślenie Twojej urody, warsztaty poprowadzi Anna Wyskwar

16:30-17:30 – Psychologia kobiet, związków i kryzysów, opowie Marlena Stradomska z Instytutu Psychologii
17:30-18:30 – Psychologia miłości – pokaż jak kochasz (fazy związku, test psychologiczny), warsztaty poprowadzi Koło Naukowe Psychologów UMCS

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments