Już pod koniec lipca w Lublinie odbędzie się Carnaval Sztukmistrzów, czyli wielkie międzynarodowe święto kuglarzy z całego świata. W dniach 25-29 lipca ulice naszego miasta opanują grupy sztukmistrzów, które pokażą zaskakujące, mrożące krew w żyłach i rozśmieszające do łez przedstawienia.

Jak co roku w ramach Carnavalu Sztukmistrzów w Lublinie będzie działał Cyrk Podwórkowy. Wesoła ekipa kuglarzy będzie zabawiać dzieci i dorosłych w wybranej części miasta.

Znamy już lubelskie dzielnice, w których przyjezdni kuglarze i cyrkowcy będą do łez rozbawiać zarówno najmłodszych, jak i starszych mieszkańców naszego miasta. Przyjdźcie sami i przekonajcie się jakie wyjątkowe triki, sztuczki i mrożące krew w żyłach pokazy zaprezentują w tym roku.

Dziesiąta, Czuby Południowe, Śródmieście, Felin, Sławin, Czechów Północny, Kalinowszczyzna, Węglin Południowy. To właśnie te dzielnice Lublina wybrali internauci. To w nich wystąpi Cyrk Podwórkowy. Od 21 do 24 lipca odbędzie się osiem występów w przestrzeni miejskiej.

Cyrk Podwórkowy każdego roku przygotowuje dla widzów zupełnie nowy program. W składzie zespołu pojawiają się zarówno znani i lubiani przez lublinian artyści Carnavalu Sztukmistrzów, ale i zupełnie nowe twarze. W tym roku wystąpią: Pan Ząbek (klaunada, iluzja, showman), Mona Circo (klaunada, monocykl, bicz, hula hoop); Bill Bombadill (żonglerka); Pan Pedrro (żonglerka, klaunada) i żywiołowi muzycy z Bucket Guys (gra na wiadrach). Wszyscy razem tworzą niepowtarzalne show, które cieszy mieszkańców Lublina w ich najbliższej okolicy, wywołując uśmiech i zachęcając do uczestnictwa w Carnavalu Sztukmistrzów.

HARMONOGRAM:

21 lipca, Niedziela

godz. 17:00 Felin | teren zielony przy ul. Zygmunta Augusta (pomiędzy SP 52 a Kościołem)

godz. 19:00 Dziesiąta | Parking na ul. Mireckiego (od strony ul. Reymonta)

22 lipca, poniedziałek

godz. 17:00 Czechów Północny | Teren Zielony przy SP 43 ul. J. Śliwińskiego

godz. 19:00 Sławin | Boisko szkolne SP nr 12 ul. Sławinkowska 50

23 lipca, wtorek

godz. 17:00 Węglin Południowy | Parking przy SP 50, ul. Roztocze

godz. 19:00 Czuby Południowe | Park Jana Pawła II przy Altanie

24 lipca, środa

godz. 17:00 Kalinowszczyzna |Wąwóz pomiędzy ulicami Kleeberga i Okrzei

godz. 19:00 Śródmieście | boisko szkolne przy SP 25 ul. Sieroca 17

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments