Czy szczepienia przeciw COVID-19 powinny być obowiązkowe? (wideo sonda)

11
408

Czy szczepienia przeciwko COVID-19 powinny być obowiązkowe? Zadaliśmy to pytanie mieszkańcom Lublina podczas wideo sondy. Sprawdźcie, co odpowiadali.

Autorki: Dominika Polonis, Zuzanna Kowalczyk

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
1 rok temu

Jestem za dobrowolnością szczepień. Jest ryzyko, musi być i wybór.

Kasia
Kasia
1 rok temu
Reply to  Darek

Powinien być wolny wybór. Tym bardziej, że są to preparaty w fazie badań,testów i każdy powinien dostać pełną informacje o przeciwwskazaniach,a takiej nie ma i nie może jeszcze być, ponieważ jest to eksperyment medyczny. Osoba zainteresowana ma prawo podjąć świadomą decyzję, nie wymuszoną.

Kacper Jankowski
Kacper Jankowski
11 miesięcy temu
Reply to  Kasia

Ludzie są oszukiwani, nie ma żadnej pandemii. Kara śmierci dla tych co to propgują jak zmorawiecki żyd

Kacper Jankowski
Kacper Jankowski
11 miesięcy temu
Reply to  Darek

to nie jest szczepionka.

Daniel
Daniel
1 rok temu

Przecież to zastrzyk eksperymentalny, tak też nazywa się to w dokumentacjach rządów. Jest to preparat warunkowo dopuszczony. Eksperyment ma się zakończyć w 2023 roku. Z moich prywatnych obserwacji wśród pacjentów, moich znajomych w kraju i za granicami, krewnych wynika, że na covid nie chorowali ale po eksperymentalnym zastrzyku nazywanym tylko w mediach szczepionką wielu umarło w wielu grupach wiekowych lub zostało kalekami, np utratą wzroku. Wolę żeby każdy mógł zadecydować za siebie bo nie ma dyskusji na temat szkodliwości tego eksperymentalnego zastrzyku a wszelkie materiały mówiące coś negatywnego na ten temat są usuwane. Jest zbyt duża cenzura, żeby móc mieć… Czytaj więcej »

Sue
Sue
1 rok temu

nie mogą być obowiązkowe, to eksperyment medyczny w trakcie badań, nie wiadomo jakie skutki przyniesie, nikogo nie można zmuszać do poddawania się eksperymentom

ARTUR
ARTUR
1 rok temu

Obowiązkowe to powino być leczenie ,które ma zapewnić państwo Polskie!!!!.
A szczepienie tylko i wyłącznie dobrowolne!!!

Arti
Arti
1 rok temu

Nie jestem świnkę doświadczalną i chce sam decydować czy wziąć udział w jakimś procesie medycznym. Preparat warunkowo dopuszczony jest wciąż w fazie badań. Nie znana jest ani jego skuteczność ani działania niepożądane. Na Komisji senackiej w Stanach Zjednoczonych, która powstała za zgodą 100% senatu stwierdzono, że po 4 miesiącach stosowania tych cudów farmaceutycznych odnotowano 4176 (oficjalnie zgłoszonych) śmiertelnych NOPów (szacuje się, że zgłaszane NOP-y stanowią niecały procent wszystkich NOP-ów). Natomiast w ciągu ostatnich 20 lat ze wszystkich szczepionek razem wziętych odnotowano 4183 śmiertelne NOP-y. Nawet Polska ustawa (DU z 2020,poz. 2412) nakazuje wszystkim placówkom prowadzącym wyszczepienia ubezpieczeni OC, gdyż jak… Czytaj więcej »

Ivvka
Ivvka
1 rok temu

A może pytanie powinno brzmieć: czy eksperymenty medyczne na masową skalę, bez świadomej i dobrowolnej zgody powinny być obowiązkowe?🤔

Kacper Jankowski
Kacper Jankowski
11 miesięcy temu

preparat kowidowy to nie żadne szczepienie tylko eksperyment medyczny. Cyrk dla widowni

Kacper Jankowski
Kacper Jankowski
11 miesięcy temu

Smierć wrogom ojczyzny, tym zmorawieckim i innym.