Czy szczepienia przeciw COVID-19 powinny być obowiązkowe? (wideo sonda)

11
423

Czy szczepienia przeciwko COVID-19 powinny być obowiązkowe? Zadaliśmy to pytanie mieszkańcom Lublina podczas wideo sondy. Sprawdźcie, co odpowiadali.

Autorki: Dominika Polonis, Zuzanna Kowalczyk

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
3 lat temu

Jestem za dobrowolnością szczepień. Jest ryzyko, musi być i wybór.

Kasia
Kasia
3 lat temu
Reply to  Darek

Powinien być wolny wybór. Tym bardziej, że są to preparaty w fazie badań,testów i każdy powinien dostać pełną informacje o przeciwwskazaniach,a takiej nie ma i nie może jeszcze być, ponieważ jest to eksperyment medyczny. Osoba zainteresowana ma prawo podjąć świadomą decyzję, nie wymuszoną.

Kacper Jankowski
Kacper Jankowski
2 lat temu
Reply to  Kasia

Ludzie są oszukiwani, nie ma żadnej pandemii. Kara śmierci dla tych co to propgują jak zmorawiecki żyd

Kacper Jankowski
Kacper Jankowski
2 lat temu
Reply to  Darek

to nie jest szczepionka.

Daniel
Daniel
3 lat temu

Przecież to zastrzyk eksperymentalny, tak też nazywa się to w dokumentacjach rządów. Jest to preparat warunkowo dopuszczony. Eksperyment ma się zakończyć w 2023 roku. Z moich prywatnych obserwacji wśród pacjentów, moich znajomych w kraju i za granicami, krewnych wynika, że na covid nie chorowali ale po eksperymentalnym zastrzyku nazywanym tylko w mediach szczepionką wielu umarło w wielu grupach wiekowych lub zostało kalekami, np utratą wzroku. Wolę żeby każdy mógł zadecydować za siebie bo nie ma dyskusji na temat szkodliwości tego eksperymentalnego zastrzyku a wszelkie materiały mówiące coś negatywnego na ten temat są usuwane. Jest zbyt duża cenzura, żeby móc mieć… Czytaj więcej »

Sue
Sue
3 lat temu

nie mogą być obowiązkowe, to eksperyment medyczny w trakcie badań, nie wiadomo jakie skutki przyniesie, nikogo nie można zmuszać do poddawania się eksperymentom

ARTUR
ARTUR
3 lat temu

Obowiązkowe to powino być leczenie ,które ma zapewnić państwo Polskie!!!!.
A szczepienie tylko i wyłącznie dobrowolne!!!

Arti
Arti
3 lat temu

Nie jestem świnkę doświadczalną i chce sam decydować czy wziąć udział w jakimś procesie medycznym. Preparat warunkowo dopuszczony jest wciąż w fazie badań. Nie znana jest ani jego skuteczność ani działania niepożądane. Na Komisji senackiej w Stanach Zjednoczonych, która powstała za zgodą 100% senatu stwierdzono, że po 4 miesiącach stosowania tych cudów farmaceutycznych odnotowano 4176 (oficjalnie zgłoszonych) śmiertelnych NOPów (szacuje się, że zgłaszane NOP-y stanowią niecały procent wszystkich NOP-ów). Natomiast w ciągu ostatnich 20 lat ze wszystkich szczepionek razem wziętych odnotowano 4183 śmiertelne NOP-y. Nawet Polska ustawa (DU z 2020,poz. 2412) nakazuje wszystkim placówkom prowadzącym wyszczepienia ubezpieczeni OC, gdyż jak… Czytaj więcej »

Ivvka
Ivvka
3 lat temu

A może pytanie powinno brzmieć: czy eksperymenty medyczne na masową skalę, bez świadomej i dobrowolnej zgody powinny być obowiązkowe?🤔

Kacper Jankowski
Kacper Jankowski
2 lat temu

preparat kowidowy to nie żadne szczepienie tylko eksperyment medyczny. Cyrk dla widowni

Kacper Jankowski
Kacper Jankowski
2 lat temu

Smierć wrogom ojczyzny, tym zmorawieckim i innym.