W środę (17 kwietnia) na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie odbędzie się rekrutacja do sekcji sportowej Tytanów, czyli drużyny footballu amerykańskiego. Początek o godzinie 18:30.

– Futbol amerykański to ogólnorozwojowy, drużynowy sport dla każdego. Nie ważne, czy jesteś chudy czy gruby, szybki czy wolny, znajdziemy dla Ciebie pozycję i miejsce w drużynie – zapewniają organizatorzy.

Zawodnicy potrzebni są do drużyny juniorskiej oraz seniorskiej Tytanów. Do tej młodzieżowej mogą dołączyć wszyscy w przedziale wiekowym od 14 do 17 lat. Do grupy seniorskiej nie ma ograniczeń wiekowych.

Jednocześnie odbywa się także rekrutacja dla osób XXXL oraz dla tych wyjątkowo wysportowanych. Jeśli chodzisz regularnie na siłownię, biegasz lub trenujesz sporty walki lub jesteś osobą o wadze ponad stu kilo możesz dołączyć do drużyny.

Aby wziąć udział w rekrutacji nie musisz znać zasad gry. Będzie ona polegała na podstawowych testach sprawnościowych – łapaniu piłki, sprintach, mobilności i brzuszkach oraz innych ćwiczeniach. Z tego względu obowiązkowy jest strój sportowy, który musisz mieć ze sobą podczas kwalifikacji.

Organizatorzy mają również propozycję do dziewczyn. Perełki Tytanów poszukują cheerleaderek do swojej drużyny. Do tej sekcji zapraszane są osoby, które ukończyły szesnasty rok życia. Perełki Tytanów to grupa, która występuje podczas meczy drużyny sportowej, na ich wydarzeniach oraz imprezach promocyjnych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments