W sobotę (27 czerwca) na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie wszyscy chętni mogą wziąć udział w rekrutacji do Tytanów Lublin, czyli do lubelskiej drużyny futbolu amerykańskiego. Początek wydarzenia o godzinie 14:30.

Zawodnicy są potrzebni w sekcji seniorskiej, czyli w głównej drużynie Tytanów. Możesz do nich dołączyć po ukończeniu 18 roku życia. Jeśli chcesz grać w drużynie, a nie jesteś jeszcze pełnoletni możesz dołączyć do sekcji juniorskiej. Ćwiczą w niej zawodnicy od 14 do 17 roku życia.

Rekrutacja do drużyny polega przede wszystkim na podstawowych testach sprawnościowych, takich jak sprinty, zwrotność, łapanie piłki, a to wszystko po to, aby wstępnie przypisać Was do odpowiedniej pozycji na boisku. Musicie jednak pamiętać, by zabrać ze sobą strój sportowy i wodę do picia.

Na nowych zawodników czekają sportowe emocje, możliwość reprezentowania miasta na meczach i wydarzeniach, darmowa siłownia, zniżki u partnerów, a przede wszystkim świetna atmosfera w grupie ponad stu innych pasjonatów futbolu amerykańskiego.

Więcej o Tytanach przeczytacie tutaj

Fot. Dominika Polonis/Archium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments