#DSMchallenge. Akcja kibiców Motoru Lublin dla samotnych matek

0
697

Już po raz 14. kibice Motoru Lublin rozpoczęli swoją świąteczną zbiórkę dla Domu Samotnej Matki na ulicy Chmielewskiego w Lublinie. Chociaż pandemia koronawirusa ograniczyła niektóre z działań, kibice wymyślili #DSMchallenge, które ma pomóc im w wypromowaniu akcji dla podopiecznych DSM.

– To już nasza czternasta akcja. W tym roku zmienia nam się trochę specyfika zbiórki, ponieważ zbieramy głównie produkty potrzebne bardziej mamom niż dzieciom. Oczywiście artykuły dla najmłodszych również będą mile widziane – wyjaśnia Jakub Łacek, prezes Stowarzyszenia Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy”.

W tej chwili najpotrzebniejsze materiały to: żele pod prysznic, szampony, odżywki, mydła, dezodoranty, środki higieny osobistej dla kobiet, pasty do zębów oraz chemia gospodarcza. Dary można przynosić do następujących punktów: Sklepik Kibiców Motoru (ul. Pocztowa 2/12) oraz Lombardy Amsterdam (ul. Lwowska 6 /Plac Dworcowy 4). W każdej chwili można również skontaktować się z koordynatorami akcji przez profile na Facebooku: Kibice Razem Motor Lublin oraz MotorLublin.com i poprosić o odebranie darów z innego adresu.

– W tym roku akcja jest utrudniona przez panującą sytuację i obostrzenia związane z koronawirusem, mamy ograniczone możliwości organizowania zbiórki rzeczowej. Siłą rzeczy koncentrujemy więc działania na zbieraniu na konto, a następnie zrobieniu odpowiednich zakupów. Dlatego też wymyśliliśmy #DSMchallenge, które polega na nominowaniu 3 osób i kolejnym udostępnianiu posta na mediach społecznościowych, co ma zwiększyć zasięg osób, do których dotrzemy z informacją o naszej akcji – dodaje Jakub Łacek – Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest w stanie wesprzeć zbiórkę, ale prosimy o udostępnienia i doceniamy wsparcie w promocji akcji.

Akcję kibiców co roku wspierają władze oraz zawodnicy klubu Motor Lublin. W tym roku nowy właściciel – Zbigniew Jakubas zadeklarował podwoić kwotę, którą kibice uzbierają do 15 grudnia.

Wpłat można dokonywać na konto 27 1020 3147 0000 8502 0141 6007. Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy”, ul. Pocztowa 2/12, 20-408 Lublin, tytułem: DSM Gwiazdka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments