Polski hip-hop w wykonaniu Dwa Sławy usłyszymy już w piątek (14 lutego) w Klubie Graffiti przy Al. Piłsudskiego 13. Duet wykona utwory z najnowszej płyty „Pokolenie X2”, która na oficjalnej liście sprzedaży płyt w Polsce OLiS zajęła pierwsze miejsce. Początek koncertu o godz. 20.

Po przejściu na swoje i wydaniu świetnej płyty „Coś przerywa”, która zebrała pozytywne recenzje krytyków i słuchaczy – Rado Radosny i Astek stworzyli kolejny album. Łódzki skład Astek i Rado Radosny, czyli duet Dwa Sławy, wydali swoją kolejną długogrającą płytę „Pokolenie X2” na początku tego roku.

Album ukazał się w sklepach 24 stycznia i tego samego dnia trafił do serwisów streamingowych i na kanał Youtube. Tym razem duet przygotował 13 premierowych kawałków. Pojawiło się także więcej gości niż na poprzednich produkcjach. Szesnastki dograli Ten Typ Mes, Białas, Gedz i Słoń. Na krążku znalazły się takie utwory jak „Co ludzie powiedzą”, „Twister”, „Parasolki”, czy „Alfa Romeo”.

Imprezę w Klubie Graffiti rozpocznie PIRO, młody artysta ze śląska, który w swojej karierze występował już z ReTo, Skipem i Brianem, Pikersem i Sariusem.

Koncert w lubelskim klubie jest elementem trasy koncertowej duetu, która zawita jeszcze do Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Zielonej Góry i Szczecina.

Jeszcze możecie kupić bilety w cenie 45 zł. Koncert odbędzie się pod patronatem naszego portalu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments