W Dzień Dziecka warto spędzić czas na wspólnej zabawie. Zobaczcie, jakie atrakcje przygotowały dla naszych pociech lubelskie galerie, kluby sportowe i baseny.

Strefa Zabaw przy SKENDE Shopping

W Dzień Dziecka będziecie mogli wybrać się z pociechami do nowo otwartych dwóch stref: zabaw i wypoczynku, gdzie na wasze dzieci czeka wiele atrakcji. Wszystko na świeżym powietrzu. Od 1 czerwca będą na was czekać ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy. W dzień otwarcia możecie też liczyć na dodatkowe atrakcje: znanych i lubianych idoli młodego pokolenia. Spotkacie się z Adamem Zdrójkowskim, Dominikiem Rupińskim, littlemooonster96, Stuu, Marcinem Dubielem i Danny Ferrerim. którzy poprowadzą przez 3 dni sportowe gry i rywalizacje. Na najmłodszych czekają też darmowe lody i wata cukrowa.

GymKIDS i rodzice

Pierwsza taka akcja zorganizowana przez lubelską siłownię GetGym. Od godziny 16 do 19 możecie zabrać swoje dzieci na bezpłatne zajęcia. Trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi, a specjalna kadra instruktorów nie pozwoli na ani jedną chwilę nudy. O godzinie 17 odbędą się zajęcia dla maluchów w wieku 5-8 lat, a o 18 dla starszych dzieci w wieku 9-15 lat. Rodzice mogą uczestniczyć w zajęciach razem ze swoimi pociechami. Jeżeli jednak nie możecie towarzyszyć swoim dzieciom, siłownia daje możliwość zostawienia dzieci na czas zabaw. GetGym specjalnie dla waszych pociech przygotował malowanie twarzy, skręcanie balonów, a po intensywnej zabawie degustację zdrowych przekąsek, m.in. koktajl Minionków.

Galeria OLIMP

W tym roku na Dzień Dziecka Galeria Olimp zaprasza w sobotę, 2 czerwca do południowego patio. Od godziny 11 do 19 czeka na dzieci niezliczona liczba atrakcji i konkursów: warsztaty cyrkowe z chodzeniem na szczudłach i zamykaniem w bańkach, nauka podstaw zumby na scenie oraz warsztaty artystyczne – malowanie buzi, modelowanie baloników, a dla najmłodszych kąciki zabaw i dmuchany zamek.

Atrium Felicity

W tym roku nasze pociechy spędzą tu świetny weekend z bohaterami Cartoon Network. 2 i 3 czerwca w centrum handlowym będzie okazja zobaczyć postacie z ulubionych kreskówek waszych dzieci. Nie zabraknie też innych atrakcji: fabryki, gdzie sami zaprojektujecie koszulkę z Atomówkami, albo kubek z Johnym Bravo, będzie też kino z przygodami Atomówek i Ben10, strefa gier multimedialnych, studio tatoo i zajęcia w Laboratorium Dextera. Od godziny 11 do 19 centrum handlowe zaprasza na gry i zabawy w kreskówkowym stylu.

Dzień Dziecka z Orkanką

2 czerwca w Galerii Orkana odbędzie się Akademia Orkanki: spektakl teatralny dla najmłodszych, warsztaty animacyjne z aktorami oraz konkursy, wata cukrowa, malowanie buziek i balonowe zoo. Galeria zorganizuje również plastyczne warsztaty dla dzieci, a na nich m.in. malowanie wielkoformatowej orki i mini konkursy. Do tego Pizza Dominium wraz z maskotką kucharza przeprowadzi pokaz pizzermana.

Galeria Venus

W Dzień Dziecka od godziny 12 galeria przygotowała taneczno-sportowe atrakcje dla naszych dzieci. Chłopcy będą mogli wziąć udział w turnieju Fifa 18, a dla dziewczynek będzie zorganizowany turniej gier tanecznych. Galeria zorganizuje również kąciki dla malucha oraz punkt z darmową watą cukrową.

Centrum Handlowe E.Leclerc Turystyczna

1 czerwca od 12 do 18 na dzieci czeka wiele kreatywnych zabaw i dużo atrakcji. Bungee Run – tam dzieciaki mogą spróbować swoich sił na dmuchanych torach. Pokonajcie je w najszybszym czasie, zanim gumowa uprząż cofnie was na start. Na Symulatorze Surfingu możecie popróbować sił na desce bez moczenia nóg. Poza tym na wasze pociechy czeka chodzenie po wodzie w pompowanych kulach, zjeżdżalnia pneumatyczna i gigantyczne bańki mydlane.

Aqua Lublin i CSR Łabędzia

Kompleks zorganizował 3-dniowy Dzień Dziecka. W piątek, sobotę i niedzielę 50 proc. rabat na bilety dla dzieci oraz dodatkowo w sobotę i niedzielę zabawy na basenowych dmuchańcach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments