Miasto Tomaszów Lubelski szykuje dla swoich mieszkanek wiele atrakcji. Przez cały weekend (8-10 marca) kobiety będą mogły celebrować swoje święto w jednym z najbardziej urokliwych miast lubelskiego Roztocza. Na panie czekają warsztaty, koncerty i specjalny pokaz filmów w kinie Kadr.

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet w piątek, 8 marca, w kinie Kadr odbędzie się wyjątkowy pokaz filmów. O godzinie 17 i 21 obejrzymy film „Całe Szczęście”. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie.

O godzinie 19 odbędzie się pokaz filmu „Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3”. Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin.

W sobotę, 9 marca, w Tomaszowskim Domu Kultury odbędzie się „Kobiecy Wymiar Piękna, czyli uwodzenie sztuką”. TDK zorganizowało kobiecy kiermasz pełen sztuki. Na panie czeka wyjątkowa wystawa malarstwa, biżuterii i kobiecych gadżetów. Wszystko odbędzie się w towarzystwie wyjątkowej muzycznej oprawy.

Tytuł tegorocznego spotkania to „Koty i kocice”. Organizatorzy zachęcają odważne panie do przyjścia w kocich stylizacjach z kocimi gadżetami. Start o godzinie 17.

W niedzielę, 10 marca, Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Tomaszowski Dom Kultury oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej zapraszają na koncert z okazji święta kobiet. Wystąpi Dęta Orkiestra Strażacka OSP, Chór UTW „Camerata” oraz Zespół Folklorystyczny „Roztocze”.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 14 w sali teatralnej Tomaszowskiego Domu Kultury.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments