W nadchodzącym letnim sezonie mieszkańcy mogą zapomnieć o wypożyczaniu hulajnóg elektrycznych. Między innymi z powodu pandemii koronawirusa firma Blinkee wycofała je z Lublina i kilku innych miast w Polsce.

– Nie rozpoczęliśmy w tym roku świadczenia usług w Lublinie głównie ze względu na sytuacje pandemiczną, która nas znacząco ogranicza w tym zakresie. Niemniej jednak mamy zamiar wrócić w najbliższym możliwym terminie. Niestety nie mogę potwierdzić, że będzie to jeszcze ten obecny – tłumaczy Monika Chróścicka-Wnętrzak z Blinkee.city.

Obecnie firma prowadzi rozmowy i szuka kontrahentów do współpracy. – Jeśli użytkownicy chcą zrezygnować z usług Blinkee to mogą to zrobić wysyłając taką deklarację na adres mailowy contact.pl@blinkee.city. W przypadku rezygnacji z usługi, zgromadzone i niewykorzystane środki z doładowań (a nie z opłaty aktywacyjnej) zostaną zwrócone – zaznacza. – Aplikacja i środki funkcjonują na terenie całego kraju i w kilku miastach zagranicznych, więc warto rozpatrzyć pozostawienie aplikacji – dodaje.

W naszym mieście można z nich było korzystać od 2019 roku, a firma udostępniła 100 takich pojazdów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments