Już można zobaczyć teledysk do piosenki „I’ll be standing” Alicji Tracz, reprezentantki Polski na Eurowizję Junior. Zobaczcie, nad czym młoda wokalistka pracowała przez ostatnie tygodnie.

Alicja Tracz pochodzi z powiatu janowskiego. 10-latkę mogliśmy już oglądać między innymi w The Voice Kids gdzie doszła do finału, a ostatnio w Szansie na Sukces, która zapewniła jej możliwość reprezentowania naszego kraju w międzynarodowym konkursie.

Teledysk do tegorocznej piosenki eurowizyjnej to opowieść o sile dziecięcych marzeń i determinacji w dążeniu do ich spełnienia. Klip przedstawia historię młodej zawodniczki, która pomimo trudności uparcie dąży do realizacji własnych marzeń. W teledysku wystąpiła Natalia Bartnik – nastoletnia polska judoczka.

Reżyserem i autorem scenariusza teledysku jest młody, uznany w środowisku muzycznym Pascal Pawliszewski, który stworzył również teledysk do utworu „Superhero” Viki Gabor, ubiegłorocznej reprezentantki Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior. Za tę realizację został wyróżniony nominacją do prestiżowej nagrody Fryderyka.

Zdjęcia do teledysku zostały zrealizowane we Wrocławiu w klubie sportowym MAKO JUDO. Twórcami muzyki i słów do utworu „I’ll Be Standing” są znani i cenieni muzycy: Andrzej Gromala (Gromee)  i Sara Chmiel – Gromala.

Przypominamy, że Polska dziecięcą Eurowizję wygrała dwa lata z rzędu, a sukces ten zapewniła nam Roksana Węgiel, a rok później Viki Gabor. Czy Alicja Tracz zapewni nam kolejny sukces? Przekonamy się już 29 listopada podczas konkursu w Warszawie.

Wywiad z Alicją Tracz przeczytasz tutaj 

Fot. Materiały prasowe/TVP

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments