Felicity rozdaje ekstra doładowanie na wakacje!

0
398

Wakacje tuż tuż, a żeby były jeszcze bardziej udane, centrum handlowe Felicity przygotowało dla swoich Klientów wyjątkową niespodziankę. Do końca czerwca można zdobyć ekstra doładowanie kart podarunkowych na zakupy w galerii!

Na zbliżające się wakacje, Felicity rozdaje dodatkowe 15% do każdej karty podarunkowej o wartości minimum 100 zł. Aby zakupić kartę i skorzystać z promocji wystarczy udać się do Punktu Informacji Felicity. Promocja obowiązuje w dniach 21 -30 czerwca, więc warto się pospieszyć i zgarnąć bonusowe pieniądze na przedwakacyjne zakupy!

Karta podarunkowa Felicity to nie tylko doskonały dodatkowe pieniądze na zakupy przed wyjazdem, ale również świetny pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Karta idealnie sprawdzi się z okazji świąt, urodzin i uroczystości rodzinnych oraz jako elegancki upominek dla współpracowników lub klientów.

Szczegóły promocji znajdują się na stronie Felicity: https://www.felicity-lublin.pl/wydarzenia/extra-doladowanie-na-wakacje-e29512/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments