Wydarzenie przeniesione na 12 września. W Browarze Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie odbędzie się Festiwal Kolorów. Od godziny 15 do 20 co pół godziny zorganizowane będą wybuchy kolorowych proszków.

Podczas wydarzenia dostępna będzie strefa foodtrucków, w której zjecie między innymi frytki, burgery i słodkości. Gościem wydarzenia będą artyści, których możecie wybrać w ankiecie na Facebooku. Dodatkowo będziecie mogli zgarnąć ogromne balony, darmowe słodycze i kolorowe okulary. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami.

Festiwal Kolorów to popularna zabawa, która polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi kolorów holi, które tworzą wielką barwną chmurę. Festiwal nie ma ograniczeń wiekowych. Dostaniecie na nim 11 różnych kolorów holi między innymi żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski i fioletowy.

Ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków. Kolory zapewniane przez organizatorów są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania.

Wstęp wolny.

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments