Wschodzące gwiazdy z województwa lubelskiego. O nich będzie głośno!

0
930
Fot. Polsat/Facebook

W województwie lubelskim jest bardzo wiele młodych talentów, które mają szansę na wielką karierę albo już ją robią. Poznajcie młodych artystów z naszego regionu.

Chris Cugowski

Chris Cugowski to najmłodszy syn wokalisty Krzysztofa Cugowskiego przez lata związanego z Budką Suflera. Pochodzący z Lublina aktor i muzyk na swoim koncie ma już liczne sukcesy, między innymi udział w serialu Netflixa „Brightonowie”. Teraz, będziemy mogli zobaczyć go w najnowszej edycji telewizyjnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Magdalena Welc

Magda Welc ma 23 lata i niezwykły talent. Wokalny sukces osiągnęła już w wieku 12 lat zwyciężając trzecią edycję programu „Mam Talent”. Wokalistka pochodzi z Niedrzwicy Dużej, małej miejscowości obok Lublina. Obecnie, artystka powraca na scenę i co kilka tygodni prezentuje swoim fanom nową piosenkę wraz z teledyskiem.

Alicja Tracz

Alicja Tracz to 10-letnia wokalistka, która pochodzi z powiatu janowskiego. Swój talent szlifowała między innymi pod okiem wokalistki Agnieszki Wiechnik. Alę mogliśmy już oglądać w The Voice Kids, gdzie doszła do finału trenując pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. Mimo młodego wieku, artystka na swoim koncie ma już wiele zwycięstw, między innymi w konkursie na Malcie czy Bułgarii, a także drugie miejsce na festiwalu we Włoszech. W 2020 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior z przebojem „I’ll be standing”.

Ola Tracz

Ola Tracz to starsza siostra Alicji. Znać ją możemy między innymi z The Voice Kids, gdzie podobnie jak młodsza siostra wokalne umiejętności szlifowała pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. Wraz z siostrą nagrała piosenkę „Przed nami cały świat”, która na YouTubie odtworzona została już ponad 1,7 miliona razy.

Natalia Wawrzyńczyk

Natalia Wawrzyńczyk ma 15 lat i pochodzi z gminy Wólka. Śpiewa od 8 lat. Przez ostatnie miesiące swój talent rozwijała w programie The Voice Kids, gdzie trenowała pod okiem Tomsona i Barona. 24 marca 2020 roku wokalistka nagrała swój nowy singiel „Niedorsła Miłość”, który na YouTubie ma już blisko 40 tysięcy wyświetleń.

Kinga Chmielewska 

Kinga Chmielewska to pochodząca z Lublina siedemnastolatka, która zadebiutowała singlem „Dobry Vibe”, który wypuściła w lipcu. Prywatnie młoda artystka jest wielką fanką Roxie Węgiel i działa przy jej fanclubie. Teraz spełnia swoje największe marzenie i idzie w jej ślady.

Katarzyna Góras 

Kasia Góras studiuje elektroradiologię w Lublinie na Uniwersytecie Medycznym. Lubelskiej publiczności znana jest między innymi z występów na Medykaliach, a także na wydarzeniach organizowanych przez uczelnię. Kilka lat temu wystąpiła w The Voice of Poland, gdzie doszła do finału.

Monika Kowalczyk

Monika Kowalczyk pochodzi ze Świdnika, jednak na co dzień mieszka i koncertuje w Lublinie. Młoda artystka na swoim koncie już wiele osiągnięć w muzycznych konkursach. Artystka przez ostatnie cztery lata wydała kilkanaście singli, których możecie posłuchać między innymi na YouTubie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments