W sobotę (8 października) i w niedzielę (9 października) w Targach Lublin będziemy mogli wziąć udział w Festiwalu Roślin. Będzie to okazja do nabycia nietuzinkowych okazów, doniczek, akcesoriów do pielęgnacji i skorzystania z porad ekspertów. Początek wydarzenia o godzinie 8:00.

To już czwarta edycja największego targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach, a zarazem raju dla kochających niepowtarzalny, naturalny klimat w domu. Organizatorzy tradycyjnie szykują nowe odmiany roślin, a także szeroką ofertę doniczek z nowymi wzorami. Będzie też literatura dla początkujących hodowców, a także gadżety dla pasjonatów.

Dlaczego warto przyjść? Na targach znajdziecie rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników. Na cenówkach drukowana będzie cena sprzedaży oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby uczestnicy mogli zobaczyć ile rzeczywiście dany okaz powinien kosztować.

Ceny roślin zaczynające się od 5 zł. Znajdziecie małe i duże rośliny oraz doniczki, a dodatkowo eko nawozy i środki ochrony roślin.

W targach możecie wziąć udział w sobotę (8 października) od godziny 8:00 do 20:00, jak i w niedzielę (9 października) od godziny 10:00 do 18:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments