Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji organizuje największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji, który skierowany jest do rodzin z dziećmi. Wystąpi wiele gwiazd polskiej iluzji, a wszystko to tylko w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem w urokliwym miejscu w otulinie lasów. Festiwal odbędzie się w terminie od 15 do 17 lipca.

Trzydniowy program festiwalu jest bogaty w różnorodne atrakcje, a wiele z nich odbędzie się w ogromnym namiocie cyrkowym.

– Pierwszy dzień festiwalu będzie należał do osób, z którymi pracujemy na co dzień i które dały Farmie Iluzji wiele serca i wspierały nas w trudnych chwilach. Są to Maciej Pęda i Patrycja Lipińska: dzień rozpoczynamy występem uwalniającego się z kaftana Kacpra Mysiorka, natomiast zakończymy go robiącym wielkie wrażenie występem znanego szerszej publiczności z zupełnie innej strony, bo z serialu Na Wspólnej, Wojciecha Rotowskiego – informuje Dominik Centka, wiceprezes zarządu.

W sobotę zaplanowano dzień z kid performerami, którzy mają programy dla dzieci. Będą to m.in. Pan Magiczny, Marta Julia Skoczek oraz niezwykły tik-tokerowiec Pan Buźka. Na niedzielę planowany jest wielki finał oraz duża iluzja w wykonaniu arcymistrza Łukasza Granta. Oprócz tego przewidziane są spotkania z artystami, możliwość uzyskania autografów i poznania ich osobiście.

– Cieszymy się, że po przerwie możemy w końcu wrócić do organizacji festiwalu. Ostatnie lata były bardzo trudne dla całej branży. Każde takie wydarzenie to dla nas miesiące przygotowań, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik – mówi Marek Szczypek, prezes zarządu spółki. – Chcemy uczynić te kilka dni świętem iluzji i dać naszym gościom nie tylko szansę, aby zobaczyli najlepszych mistrzów estrady w akcji, ale też spotkali się z nimi i porozmawiali o ich niezwykłej pasji. Warto podkreślić, że świętujemy w tym roku dziesięciolecie otwarcia Parku.

O Farmie Iluzji

Organizatorem wydarzenia jest Park Edukacji i Rozrywki – Farma Iluzji. Farma Iluzji zlokalizowana jest w Dolinie Rzeki Okrzejki w otoczeniu ogromnych lasów, w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem. To ponad 6 hektarów wypełnionych atrakcjami, które sprawiają że aktywny wypoczynek zarówno dzieci, jak i rodziców nabiera nowego wymiaru. Znaleźć tutaj można ponad 60 atrakcji m.in. eksponaty ze świata iluzji, duże budowle, które zmieniają prawa grawitacji, jaki i miejsca do zabawy i wypoczynku – plaża, labirynty, place zabaw, miejsca do grillowania i wiele, wiele innych.

Dodatkowe atrakcje

W trakcie trwania festiwalu goście będą mogli również skorzystać z innych atrakcji dostępnych na Farmie Iluzji (bez dodatkowych opłat). Latająca Chata Tajemnic, czyli przechylony domek z krzywą grawitacją, muzeum iluzji, jedyna w tej części Polski opuszczona kopalnia złota czy tunel zapomnienia – to tylko kilka z najbardziej popularnych atrakcji tego miejsca. Ponadto na terenie parku znajdują się również strefy wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, gdzie zregenerują się i odpoczną również sami rodzice. Szczególnie polecana będzie otwarta w tym sezonie piaszczysta Strefa Ochłody z leżakami plażowymi, basenem i brodzikiem.

Informacje na temat biletów na stronie: www.festiwaliluzji.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments